توضیحات

Earth Defense Force: World Brothers عنوانی در سبک اکشن و شوتر سوم شخص می باشد که توسط استودیو YUKE'S ساخته شده و شرکت D3 PUBLISHER آن را در تاریخ 27 می 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. Earth Defense Force: World Brothers یک عنوان فرعی از مجموعه قدیمی Earth Defense Force می باشد که این بار از سبک گرافیکی متفاوت Voxel یا همان بلوک های مکعبی مشابه بازی Minecraft بهره می برد. چیزی که شما در این بازی مشاهده خواهید کرد، یک زمین متشکل از بلوک‌های مکعبی شکل خواهد بود. در این جهان همه‌چیز از این بلوک‌ها تشکیل شده است. تمامی این بلوک‌ها به صورت منظم در کنار یکدیگر قرار داشتند تا روزی که یک فاجعه نظم آن‌ها را برهم زد. حالا این سیاره‌ی مکعبی به کمک شما نیاز دارد تا بتواند به حالت پیشین خود بازگردد. قطعات خرد شده زمین هنوز زنده هستند و در انتظار نجات هستند. شما در نقش فرمانده نیروهای مدافع زمین باید یک تیم قدرتمند از سربازان را دورهم جمع کرده و زمین مکعبی را نجات دهید.

زمین تکه تکه شده است. سربازان Earth Defense Force به تنهایی و به سختی در کشورهای مختلف جهان می جنگند. شما باید این سربازان را نجات دهید تا به شما بپیوندند و تیم منحصر به فرد خود را جمع کنید. هر مأموریت را می توان با حداکثر 4 هم تیمی امتحان کرد. هنگام ماموریت ، می توانید در بین هم تیمی های خود جابجا شوید و از ویژگی های منحصر به فرد هر شخصیت استفاده کنید که در نبردها و زمان های مختلف ، مفید خواهد بود.

در Earth Defense Force: World Brothers نسخه های بلوکی تمامی شخصیت ها از کل بازی های این مجموعه از شماره 1 تا 5 و حتی نسخه های فرعی ، در بازی حضور دارند. همچنین طیف گسترده ای از سلاح ها و وسایل نقلیه مربوط به نسخه های گذشته EDF ارائه شده است. طرفداران قدیمی مجموعه از دیدن این شخصیت ها و سلاح های آشنا لذت خواهند برد ، در حالی که افراد تازه وارد این مجموعه این فرصت را دارند که برای اولین بار با تاریخ غنی آن آشنا شوند. در ضمن دشمنانی که قبل از این به زمین حمله کرده اند ، این بار به صورت بلوکی در Earth Defense Force: World Brothers ظاهر می شوند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Earth Defense Force: World Brothers :

تریلر بازی Earth Defense Force: World Brothers :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i3-3225 3.3 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT630
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound device
Additional Notes: XInput Controller

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8.1 64bit Windows 10 64bit
Processor: Intel Core i7-4770
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1050 Ti / Radeon R9 280 3GB
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound device
Additional Notes: XInput Controller