توضیحات

Dying Light محصولی از شرکت Techland است که در سبک اکشن ماجراجویی، ترسناک، سبک بقا و در قالب اول شخص ساخته شده و در تاریخ 27 ژانویه 2015 به دست همین شرکت برای پلتفرم های Linux, PlayStation 4, Xbox One, OS X و کامپیوتر منتشر شده است. Dying Light ترکیب بسیار زیبایی از بازی Dead Island و بازی معروف Mirror’s Edge است. داستان بازی مربوط به شخصیتی به نام «کایل کرین» می‌شود. او یک مامور مخفی است که برای یافتن شخصی به نام «کدیر سلیمان» به شهر تاریخی در ترکیه به نام هاران سفر می‌کند. هاران یک منطقه قرنطینه با معماری به دور از مدرنیزه است که شما در آن تنها نخواهید بود. در شهر هاران تعداد بسیار زیادی نجات یافته اعم از خوب و بد حضور دارند و هر از گاهی در جای جای نقشه و خط اصلی داستان بازی آن‌ها را خواهید دید. در این میان باید نقش یک مامور چند جانبه را ایفا کنید و در میان راه به مشکلات بسیاری در تصمیم گیری برخواهید خورد؛ آیا به بازماندگان کمک کنید؟ یا مرگ و زندگی آن‌ها اهمیتی ندارد و باید ماموریت اصلی خود را به اتمام برسانید؟

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.
جهت نصب موفقیت آمیز نسخه FitGirl، حتما باید یکی از فایل های انتخابی ویدئو با کیفیت 1080 یا 720 را طبق نیاز خود دانلود و در کنار فایل های دیگر قرار دهید، سپس بازی را نصب کنید.

بازی Dying Light در سبک Action Survival با زاویه دید اول شخص می باشد. این عنوان در یک محیط وسیع و خطرناک Open World شکل می گیرد که در طول روز شما محیط شهری تخریب شده توسط اپیدمی مرموزی را نیز سیر می کنید و به دنبال مهمات، تجهیزات، آذوقه و ملزومات مورد نیاز برای رویارویی و شکست دادن دسته دشمنانی گرسنه به خون و گوشت که این اپیدمی به وجود آورده است، می گردید.در شب در حالی که دشمنان به قدرت و وحشی گری شان افزوده می شود، شکارچی خود طعمه می شود. کشنده تر از آن درنده های شب زیستی هستند که لانه ی خود را برای تغذیه ترک کرده اند….

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

تکلند بهترین عناصر کاری خود در Dead Island را در این بازی قرار داده است و با مکانیزمی بسیار شبیه به آن رو به رو خواهید بود. اولین چیزی که در بازی متوجه خواهید شد این است که اگر در پارکور کارتان خوب نباشد و خود را به مرحله حرفه‌ای نرسانید به راحتی در چنگال دشمن و البته زامبی‌ها قرار خواهید گرفت. البته Dying Light همانند بازی Mirror’s Edge یک بازی کاملا پارکور محور نخواهد بود، اما باید بدانید که مهمترین عامل زنده ماندن شما، حرفه‌ای شدن در ورجه ورجه‌های ماهرانه از در و دیوار است. عناصر نقش‌آفرینی مانند ارتقاهای شاخه‌ای در بازی جای داده شده‌اند و با جمع‌آوری XP در بازی باید مهارت خود را در این امر گسترش دهید. در ابتدا تنها پارکور به پریدن و گرفتن لبه‌های در و دیوار محدود می‌شود اما در آخر و با آپگرید این قسمت، قادر خواهید بود تا کارهایی انجام دهید که بازی به مراتب بسیار لذت‌بخش‌تر شود.

Dying Light یک بازی آخرالزمانی است، پس نباید انتظار داشته باشید که سلاح گرم در اختیارتان باشد. انواع سلاح سرد مانند چکش، تبر، چوب بیسبال، باتوم پلیس و خیلی چیزهای دیگر در بازی جای داده شده‌اند که البته در این زمینه نیز قادر هستید آن‌ها را ارتقا دهید و تغییرات آن را حس کنید. البته بدین گونه نخواهد بود که هیچ اسلحه گرمی نخواهید دید؛ برعکس، آن‌ها همانند طلا در بازی وجود دارند اما یافتن تیر و مهمات مختص به آن‌ها همانند یافتن سوزنی در انبار کاه است.

منبع متن : زومجی

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bitWindows® 7 64-bit / Windows® 8 64-bit / Windows® 8.1 64-bit
Processor:Intel® Core™ i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHzIntel® Core™ i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
Memory:4 GB RAM DDR38 GB RAM DDR3
تعیین نشده:NVIDIA® GeForce® GTX 560 / AMD Radeon™ HD 6870 (1GB VRAM)NVIDIA® GeForce® GTX 780 / AMD Radeon™ R9 290 (2GB VRAM)
:40 GB
:Version 11
Sound:DirectX® compatible
Additional Notes:Laptop versions of graphics cards may work but are NOT officially supported.