توضیحات

DiRT Rally 2.0 یک عنوان شبیه سازی ریسینگ است که توسط شرکت Codemasters ساخته شده و در تاریخ 26 فوریه 2019 توسط همین شرکت برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی سیزدهمین عنوان از سری Colin McRae Rally و هفتمین عنوان یدک کش عنوان DiRT است که ادامه موفقیت نسخه قبلی این بازی یعنی DiRT Rally 2015 شناخته می شود که شبیه سازی واقع گرایانه ای از مسابقات رالی و رالی کراس را ارائه می دهد. در این بازی، بازیکنان در رویدادهای زمانبندی شده در زمین های ناهموار و خاکی در شرایط مختلف آب و هوایی رقابت می کنند.

مراحل این بازی در کشورهای مختلفی نظیر آرژانتین، استرالیا، نیوزیلند، لهستان، اسپانیا و ایالات متحده جریان دارد و Codemasters همچنین اعلام کرده که قصد دارد این بازی را از طریق انتشار محتوای قابل دانلود یا همان DLC گسترش دهد و در آینده محتمل است شاهد کشورها و رویدادهای مختلف جدید در این بازی باشیم.

DiRT Rally 2.0 به بازیکنان اجازه حق انتخاب بین 50 اتومبیل مختلف شامل اتومبیل های قدرتمند رالی کراس جهانی و مسابقات قهرمانی رالی کراس FIA را می دهد که امکان شخصی سازی هر کدام از ماشین ها قبل از شروع هر مسابقه را نیز خواهد داد. همانطور که بازی شامل یک سیستم جدید آب و هوایی پویا است که در آن تغییرات آب و هوا بر روی سطح جاده ها تغییرات نسبی دست و پا گیری خواهد داشت، بازیکنان باید اتومبیل های خود را متناسب با این شرایط آب و هوایی تنظیم کنند. همچنین شرایط آب و هوایی بازی بر روی میدان دید راننده نیز تاثیر خواهد گذاشت.

به طور کلی بازی DiRT Rally 2.0 به دو بخش Free Play و My Team تقسیم می‌شود. بخش My Team چیزی مانند Career Mode است که هر گیمری با آن آشنایی دارد، در نقش یک راننده مسابقات مختلف را انجام می‌دهید، پیروز می‌شوید، پیشرفت می‌کنید، ماشین‌های جدید می‌خرید و یا همان ماشین‌هایی که در اختیار دارید را ارتقاء می‌دهید. حتی می‌توانید افراد جدیدی برای تیم خود استخدام کنید یا همان افرادی که در اختیار دارید را بیشتر آموزش دهید تا در کار خود بیشتر ماهر شوند و این از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا با توجه به مهارت شما در رانندگی، بعد از هر مسابقه ممکن است ماشین را سالم تحویل دهید یا اینکه هیچ چیز از آن باقی نمانده باشد! تعمیرات زمان زیادی می‌برند و اگر تیم درست و حسابی نداشته باشید، نمی‌توانند تعمیرات را به موقع انجام داده و بنابراین مسابقات بعدی را از دست می‌دهید یا جریمه زمانی می‌شوید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

توجه داشته باشید که حالت Career Mode در نسخه های کرکی به علت نیاز اتصال به سرور بازی ، در دسترس نمی باشد.

تصاویر بازی DiRT Rally 2.0:

تریلر بازی DiRT Rally 2.0:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: 64bit versions of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
Processor: AMD FX4300 or Intel Core i3 2130
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD HD7750 or NVIDIA GTX650Ti
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX® Compatible soundcard

سیستم پیشنهادی :

OS: 64bit versions of Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
Processor: AMD Ryzen 5 2600X or Intel Core i5 8600K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD RX Vega 56 or NVIDIA GTX 1070
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX® Compatible soundcard