توضیحات

Dieselpunk Wars یک بازی در سبک اکشن و شبیه سازی با محوریت نبرد ماشین های جنگی می باشد که کار ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو Image Power بوده و آن را در تاریخ 13 می 2021 برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Dieselpunk Wars یک بازی ساخت وسایل نقلیه می باشد که بر روی نبرد مبتنی بر فیزیک پیشرفته و شبیه سازی دقیق میزان آسیب متمرکز شده است. در این بازی می توانید از بیش از 300 عنصر برای ساخت ماشین جنگی رویاهای خود استفاده کنید. وسایلی را بسازید که روی زمین راه بروند ، در آسمان اوج بگیرند یا در زیر آب غواصی کنند. از انواع سلاح ها ، زره پوش ها ، موتورها ، چرخ ها و سیستم های پیشرانه استفاده کنید. جریان هوا را نیز در نظر بگیرید ، زیرا هر عنصری در کنترل وسیله نقلیه و قابلیت های آن تأثیر دارد. طراحی ماشین خود را گسترش دهید تا یک ماموریت را به پایان برسانید. جنگنده ها ، وسایل حمل و نقل ، تانک ها ، ناوشکن ها و یا بالن ها را بسازید و از آزادی خلاقیتی که دارید لذت ببرید. و سرانجام برای جنگ آماده شوید و مهارت های خود را در مسابقات بسنجید.

در جنگ با وسایل دیگر از انواع مختلف اسلحه و زره برای پیروزی خود استفاده کنید. اسلحه ها در Dieselpunk Wars از گلوله های کاملاً شبیه سازی شده در میزان و نوع تخریب ناشی از سلاح ها برخوردارند. همچنین برای محافظت از زرهی زاویه دار برخوردارید که ممکن است گلوله های دشمن را منحرف کند. مراقب باشید بیش از حد از موتورهای خود استفاده نکنید وگرنه ممکن است آتش بگیرند. از کاوش در دنیای وسیع و جالب و پر از ماجراجویی بازی لذت ببرید و در صحرا ، کوه ها و باتلاق با خطرات مختلف روبرو شوید. یک حمله گسترده انجام دهید و کل جزایر را تسخیر کنید.

Dieselpunk Wars علاوه بر کمپین تک نفره دارای یک بخش Arena می باشد که در طی آن باید به یک میدان پر از دشمن وارد شوید. در حالت سندباکس نیز از آزادی بی حد و حصر برای بروز خلاقیت و ساخت انواع وسایل و تجهیزات لذت ببرید. به جایی بروید که جنگ در آنجا شدیدتر است ، در نبردهای گسترده شرکت کنید و از پتانسیل کامل وسیله نقلیه خود استفاده کنید. میزان توانایی های خود را تخمین بزنید و طبق آن با چالش های جدیدی روبرو شوید. نقشه نبرد دشمنان خود را کشف کنید و نقاط ضعف ماشین های آنها را دریابید. انتخاب با شماست که در کنار متحدان یا به صورت انفرادی بجنگید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Dieselpunk Wars :

تریلر بازی Dieselpunk Wars :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10 64-bit
Processor: Intel Pentium G4560, AMD FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 750ti, AMD Radeon R7 260X
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8, 10 64-bit
Processor: Intel Pentium i5 7600, AMD RYZEN 1600
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space