توضیحات

Desperados III نام عنوانی در سبک استراتژی و تاکتیکی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Mimimi Games ساخته شده و توسط THQ Nordic برای پلتفرم های Xbox One, PS 4 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی، یک بازی مخفیانه تاکتیکی داستان محور است که داستان آن غرب وحشی در سالهای 1870 را روایت می کند. این بازی دارای پنج شخصیت قابل بازی است که هر کدام از این شخصیت ها دارای اسلحه ها و توانایی های بخصوص هستند. بازیکنان می توانند این بازی را به صورت یک بازی مخفی کاری انجام دهند که در آن می توانند دشمنان را با سکوت ترور کنند و یا قتل های انجام شده را به عنوان مرگ تصادفی جلوه دهید.

بازیکنان در بازی Desperados III، روش های متفاوتی را در پیش روی آنان برای بازی کردن قرار داده که علاوه بر کشتن دشمنان، امکان پشت سر گذاشتن مراحل بدون کشتن دشمنان و تنها با بی هوش کردن و بستنشان با طناب نیز وجود دارد. اجساد دشمنان نیاز به پنهان شدن دارند در غیر این صورت سایر دشمنان که در حال گشت زنی در منطقه هستند، آنها را یافته و زنگ خطر را برای نیروهای کمکی به صدا در خواهند آورد. بازی از سیستم مخروط بینایی پشتیبانی می کنند که در پیش روی همه دشمنان نمایش داده می شود و به بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون باخبر کردن آنان، مراحل را پشت سر بگذارند. همچنین بازیکنان می توانند بازی را به عنوان یک بازی اکشن انجام دهند و از حالت Showdown برای متوقف کردن موقت بازی استفاده کنند و به بازیکنان اجازه می دهد تا عملکرد تیمی شخصیت ها را هماهنگ کنند. در حالت Showdown، بازیکنان می توانند دستورات مربوط به هر یک از شخصیت ها را صادر کنند و پس از خارج شدن از حالت Showdown، کاراکترها دستورات صادر شده توسط بازیکن را همزمان اجرا می کنند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

جهت نصب نسخه FitGirl، حتما فایل Setup-Fixed.exe را در کنار فایل های نصبی این نسخه قرار داده و از طریق این فایل، بازی را نصب کنید.

تصاویر بازی Desperados III:

تریلر بازی Desperados III:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit or higher
Processor: 3.0 GHz Dual Core (Intel i3-530 / AMD Athlon II X3 460)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 560 / Radeon HD 5850, 2GB
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-bit Required)
Processor: 3.0 GHz Quad Core (Intel i5-750 / AMD Athlon X4 740)
Memory: 12 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 760, AMD Radeon HD 7870, 3GB
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers
Additional Notes: It is recommended to install the game on an SSD to improve loading times