توضیحات

Deep Rock Galactic نام عنوانی در سبک اکشن، تیر اندازی اول شخص می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Ghost Ship Games ساخته شده و توسط شرکت Coffee Stain Publishing در تاریخ 13 می 2020 برای پلتفرم Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. بایکنان در این بازی 1 تا 4 نفره Co-op، نقش چهار کوتوله فضایی را برای ماموریت های مختلف بر عهده می گیرند که شامل اهداف بسیار مانند استخراج مواد معدنی خاص، سرقت تخم مرغ بیگانه، از بین بردن اهداف یا بازیابی تجهیزات از دست رفته می باشد و این اهداف معمولاً هدف اصلی هستند که برای انجام مأموریت لازم است.

بازی Deep Rock Galactic در غارهای تاریک Hoxxes IV، یک سیاره خطرناک پر از مواد معدنی، روایت می شود جاییکه بازیکنان برای دستیابی به امتیاز بیشتر، که برای بهبود سلاح ها و توانایی های بازیکنان در کلاس ها و نیز تجربه مورد استفاده قرار می گیرد، می توانند ماموریت ها و اهداف ثانویه (معمولاً جمع آوری مواد یا موارد دیگر است) را انجام دهند. دشمنان شما در بازی موجوداتی بیگانه با نام Glyphids هستند که باید با آنان به مبارزه بپردازید و مواد معدنی مورد نیاز خود را بدست آورید.

بازیکن قادر است از بین چهار کلاس Engineer, Gunner, Driller و Scout یکی را انتخاب کند که هر کدام از کلاس های یاد شده قابلیت ها و توانایی های منحصر به کلاس خود هستند. اگر با سه نفر از دوستان خود بازی می کنید، هر کدام از این کلاس ها به شما اختصاص داده می شود تا در روند ماموریت های بازی با یکدیگر همکاری کنید و بهتر از پس چالش های بازی برآیید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7 64-BitWindows 10 64-Bit
Processor:2.4 GHz Dual Core
Memory:6 GB RAM8 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD 5770 /w 1GB VRAMNVIDIA 970 / AMD Radeon 290
DirectX:Version 11
Storage:3 GB available space