توضیحات

Death's Gambit: Afterlife - Ashes of Vados نام عنوانی دو بعدی کم حجم در سبک اکشن، نقش آفرینی، مترویدوانیا، مبارزه ای، شوتر می باشد که توسط استودیوی بازی سازی White Rabbit ساخته شده و توسط Serenity Forge در تاریخ 10 فوریه 2022 برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است.

Death's Gambit: Afterlife - Ashes of Vados به عنوان پایانی بر داستان حماسی Death's Gambit با ویژگی های جدید و حالت های بازی فراوان عمل می کند. Afterlife به بازیکنان مجموعه‌ای از محتوای جدید را برای تجربه در بازی اصلی ارائه می‌کند، از جمله 10 مرحله جدید، بیش از 30 سلاح، 5 رئیس جدید، تعمیرات اساسی مکانیکی و موارد دیگر است.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

Ash داستان اصلی را با یک رویارویی با باس جدید ادامه خواهد داد؛ شکست دادن او یک نسخه قهرمانانه به شدت متفاوت و چالش برانگیزتر از این رویارویی را باز می کند که در آن بازیکن با "The Eldritch Hand" روبرو می شود.

برای مشاهده محتوای این قسمت، کلیک کنید.

توجه داشته باشید که محتوای قرار گرفته شده در این قسمت، ممکن است دارای حجم نسبتاً بالا باشد.

Halls of Cruelty رفلکس ها و مهارت های پلتفرمینگ شما را در یک سطح جدید و طاقت فرسا آزمایش می کند. استقامت خود را در حالت مبارزه ای جدید با نام Horde با موج پس از موج دشمنان آزمایش کنید. حالت جدید Boss Rush به شما این امکان را می دهد که با تمام باس های بازی پشت سر هم به صورت عادی یا قهرمانانه مبارزه کنید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7 32bitWindows 7 (32bit) or Higher
Processor:Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.9GHzIntel Core i3 or higher
Memory:2 GB RAM4 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 9600 GT/ AMD Radeon HD 6450Nvidia Geforce GT520 / AMD Radeon HD 6670 or higher
DirectX:Version 11
Storage:1 GB available space
Sound:Windows Compatible Sound card