توضیحات

Crysis 3 نام عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص ساخته شده توسط استودیوهای بازی سازی Crytek Frankfurt و Crytek UK می باشد و توسط شرکت Electronic Arts در تاریخ 19 فوریه 2013 برای پلتفرم های PlayStation 3, Xbox 360 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی ادامه ای بر داستان قسمت دوم این سری است که اینبار پرافت (Prophet) را در شهر ویران شده نیویورک قرار می دهد و باید با چالش های جدیدی روبرو شود و علاوه بر آن باید Ceph که یک تکنولوژی فوق بشری بیگانگان است را از بین ببرد. هنگام مواجهه با دشمنان، بازیکن گزینه های مختلفی در اختیار دارد و می تواند با استفاده از اسلحه یا کمان مرکب، مواد منفجره مانند نارنجک و C4 یا با اعمال ضربات کشنده، آنها را از میان بردارد.

داستان بازی Crysis 3 پس از وقایع Crysis 2 اتفاق می افتد جاییکه سایکو (Psycho) و پرافت (Prophet) در کنار یکدیگر به دنبال آلفا سف (Alpha Ceph)، رهبر بیگانگان، آنها را وارد ماجراجویی های خشن و پر مخاطره می کند. پرافت و سایکو سرانجام آلفا سف را در روسیه ردیابی می کنند و آنرا زندانی می کنند، اما اندکی پس از آن، شرکت CELL، در تلاش برای تسلط جهانی بر زمین و فناوری، پرافت را در سیبری غیرفعال می کند و همه سربازان نانوسیت را اسیر کرده و از لباس های آنها برای بازیابی ژنتیک Ceph که در آنها نگهداری می شود، استفاده می کند.

CELL پرافت را به یک مرکز انتقال می دهد تا او را از نانوسوییت جدا کند. پرافت در یک دستگاه ذخیره سازی قفل شده و توسط CELL به نیویورک منتقل داده شده و در یک "نانودوم" بزرگ محصور می شود. او توسط نیروی مقاومت به رهبری کلر فنتانلی (Claire Fontanelli) و همکار جیکوب هارگریو (Jacob Hargreave)، کارل ارنست راش (Karl Ernst Rasch)، نجات می یابد، زیرا پرافت تنها دارنده نانوسیت است که می تواند جلوی CELL را بگیرد. سایکو که پس از جداسازی وی از نانوسیت توسط کلر نجات یافته، به پرافت توضیح می دهد که در طول غیبتش، CELL از فناوری Ceph برای تولید انرژی نامحدود استفاده کرده و انحصار بیشتری را برای منبع تغذیه جهان بدست آورده است. کسانی که نتوانستند هزینه انرژی را بپردازند، توسط CELL به بردگی درآمدند. منبع تولید انرژی CELL برای کل جهان با نام System X شناخته می شود که در حال حاضر در نیویورک متروکه قرار دارد. گروه مقاومت می خواهد System X نابود شود تا جهان را از سیطره CELL آزاد کند، اما...

تصاویر بازی Crysis 3:

تریلر بازی Crysis 3:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10
CPU: 2.4 GHz Intel Core 2 Duo / 2.7 GHz AMD Athlon 64X2
RAM: At least 2 GB / 3 GB for
HARD DRIVE: At least 17 GB of free space
VIDEO: DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM or better / NVidia GTS 450 or AMD Radeon HD5770
DirectX: DirectX 11 required
INPUT: Keyboard and mouse, or dual analog controller

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, 8, 8.1, 10
CPU: 2.4 GHz Intel Core i5-750 / 2.7 GHz AMD Phenom II X4 805
RAM: At least 4 GB
HARD DRIVE: At least 17 GB of free space
VIDEO: DirectX 11 graphics card with 1 GB Video RAM or better / NVidia GTX560 or AMD Radeon HD5870
DirectX: DirectX 11 required
INPUT: Keyboard and mouse, or dual analog controller