توضیحات

Crash Drive 3 یک بازی در سبک آرکید و مسابقه ای با محیط جهان باز می باشد که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو M2H بوده و آن را در تاریخ 8 جولای 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS4 و سیستم عامل های iOS, اندروید، مک، لینوکس و ویندوز منتشر کرده است. Crash Drive 3 تقریبا ادامه دهنده ی راه نسخه قبلی است اما در تعداد محیط‌ها و خودروهای در دسترس پیشرفت خوبی صورت گرفته است. این بار 5 نقشۀ اصلی در بازی گنجانده شده که به مراتب بزرگ‌تر و پر جزئیات‌تر از نقشه‌های قسمت قبل هستند و امکان بیشتری برای انجام حرکات نمایشی هیجان‌انگیز در آن‌ها وجود دارد. فراوانی خودروهای Crash Drive 3 به حدود 50 عدد می‌رسید که گسترۀ غیرقابل وصفی دارند، از یک ون خانوادگی تا اتوبوس دو طبقه و از یک مانستر تراک تا تانک جنگی، همگی در دسترس هستند که ویژگی‌های خاص هر کدام کمک می‌کند در محیط‌ها و چالش‌های خاص، عملکرد بهتری داشته باشید.

آپگرید کردن ویژگی‌های خودروها در Crash Drive 3 به دو صورت انجام می‌گیرد، راه اول با پرداخت پول درون بازی انجام می‌گیرد. اما راه دوم کاملاً وابسته به کارهای خود بازیکن است و مثلاً با رانندگی با سرعت بالا، می‌توانید حداکثر سرعت را افزایش دهید یا با انجام مانورهای میلی‌متری، هندلینگ خودروها را افزایش دهید. هر خودرو سیستم لولینگ خاص خود را دارد ولی تکمیل سطح توانایی‌های هر خودرو، سطح شخصی بازیکن را افزایش می‌دهد که این مسئله منجر به دسترسی به خودروهای بیشتر و بهتر می‌شود.

هدف اصلی در Crash Drive 3، رقابت با دیگر بازیکنان در چالش‌های رندوم است که به لطف امکان کراس پلی بین 9 پلتفرم مختلف، می‌توان امیدوار بود که برای مدتی نسبتاً طولانی بتوان برای تجربۀ این رقبایی به حد کافی پیدا کرد. 10 بخش رقابتی مختلف از حالت مسابقۀ سرعت ساده تا مسابقۀ دزد و پلیس را در برمی‌گیرند. این رقابت‌ها شاید از نوآوری خاصی برخوردار نباشند اما لحظات جذاب و سرگرم‌کننده‌ای را رقم می‌زنند و خوشبختانه ساختار اکثر آن‌ها به گونه‌ای طراحی شده که هر بازیکنی می‌تواند بدون نیاز به اذیت کردن دیگران از این تفریح لذت ببرد.

منبع متن : بازی مگ

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Crash Drive 3 :

تریلر بازی Crash Drive 3 :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+, 8 or 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core 2 Duo or AMD, 2,4Ghz or faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 560TI or AMD Radeon HD 7850 and higher
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit
Memory: 8 GB RAM
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space