توضیحات

Conan Exiles نام عنوانی در سبک اکشن، ماجراجویی، نقش آفرینی، استراتژی و شبیه سازی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Funcom ساخته شده و در تاریخ 7 می 2020 برای پلتفرم های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. Conan Exiles یک بازی بقای جهان باز است ، که در سرزمین های وحشی و مرگبار قبیله بربرها به نام کانن جریان دارد. شما در نقش یک تبعیدی هستید ، یکی از هزاران نفر بیرون رانده شده که باید در یک سرزمین بایر وحشیانه که توسط طوفانهای شن وحشتناک احاطه شده و از هر طرف توسط دشمنان محاصره شده است ، زندگی کنند. در اینجا شما باید برای زنده ماندن ، ساختن و تسلط خود بر این جهان بجنگید. بازیکن در این بازی استراتژی باید به ساخت شهرهای خیره کننده در دنیای سندباکس و جهان باز بازی پرداخته و با سایر دوستان و بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید.

گرسنه، تشنه و تنها، اولین نبرد شما در برابر محیط سخت و طاقت فرسای کانن است. برای نجات از گرسنگی به پرورش محصولات زراعی بپردازید یا حیوانات را شکار کنید. برای زنده ماندن باید با استفاده از منابع به ساخت سلاح و ابزار و از همه مهم تر یک پناهگاه امن بپردازید. شما این قابلیت مهیج را دارید که در حالت تک نفره در جهان وسیع کانن به تنهایی گشت و گذار و اکتشاف کنید. و یا  در حالت چندنفره با بازیکنان دیگر متحد شوید تا بتوانید شهرها و قلعه های بزرگ را به عنوان سنگری مستحکم برای مقاومت در برابر حملات شدید دشمن بسازید.

هنگامی که به اندازه کافی قدرتمند شدید و برای تسلط بر سرزمین های تبعید شده تلاش میکنید، به سوی جنگ پیش بروید و دشمنان خود را از پا درآورید. بازیکنان دشمن را در قربانگاه های خدایان قربانی کنید و توازن قدرت را به روش خود تغییر دهید. عصبانیت خود را برای مبارزات وحشیانه و سریع بازی نگه دارید که حملات خونین و استخوان شکن آن موجب غلتیدن سرها و اعضای بدن دشمنان در خاک و خون می شود. آیا شما سرزمینهای تبعید شده را فتح خواهید کرد، یا دشمنان شما را در محراب خدایان خود قربانی خواهند کرد ؟

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

جهت نصب نسخه FitGirl حتما باید Microsoft C++ Redist 2017 نصب باشد که می توانید از این پست دریافت کنید.

تصاویر بازی Conan Exiles:

تریلر بازی Conan Exiles:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم موردنیاز :

OS: Windows 7 64 Bit/ Windows 8 64 Bit/ Windows 10 64 Bit
Processor: Intel Quad Core i5-2300 or AMD FX-6300
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 560 (1GB) or AMD Radeon HD 7770 (1GB)
DirectX: Version 11
Storage: 100 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 64 bit / Windows 8 64 bit / Windows 10 64 bit
Processor: Intel Quad Core i7 3770K or AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce GTX 780 Ti/970 (High settings) and 1070 (Ultra settings) or AMD R9 290/AMD RX480 (High settings)
DirectX: Version 11
Storage: 100 GB available space