توضیحات

Citizens Unite: Earth x Space یک بازی در سبک ماجراجویی و نقش آفرینی با نمای ایزومتریک می باشد که توسط استودیو Eden Industries توسعه یافته و شرکت KEMCO آن را در تاریخ 27 ژانویه 2021 برای کنسول های Nintendo Switch, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Citizens Unite: Earth x Space یک ماجراجویی خنده دار است که هم شهروندان زمین و هم شهروندان فضایی را شامل می شود و در واقع شامل دو بازی در یک بسته برای کسب لذت بیشتر است. Citizens of Earth داستان رئیس جمهور جهان را روایت می کند که می فهمد بسیاری از بلاهای عجیب و غریب در اطراف زمین در حال وقوع است. تحقیقات آنها در مورد ناپدید شدن مرموز کافی شاپ محلی با پیوستن به شهروندان منحصر به فرد خود ، تنها آغاز ماجراجویی کره زمین است. در Citizens of Space ، زمین گم شده است و سفیر زمین وظیفه دارد که یک گروه جدید از شهروندان رنگارنگ را در یک سفر به دور کهکشان در جستجوی زمین گمشده هدایت کند.

Citizens Unite: Earth x Space شامل عناصر کاملاً جدیدی است که می توانید با رفت و برگشت بین دو عنوان از آنها لذت ببرید ، در حالی که اقدامات شما در یک بازی بر دیگری تأثیر می گذارد. یک پایان واقعی که داستان های دو بازی را با هم متحد کند ، در انتظار بازیکنانی است که هم دو بازی و هم طریق محتوای جدید را بازی می کنند. Citizens of Earth و Citizens of Space هر کدام 44 شخصیت منحصر به فرد دارند که می توانند جذب شوند. خواسته هایشان را برآورده کنید ، از توانایی های ویژه آنها استفاده کنید و برای حل راز نهایی ، 88 نفر را در هر دو جدول زمانی استخدام کنید. هر شهروند توانایی و استعداد خاص خود را دارد. از جمله این ویژگی ها مثلا این است که می توانید درصد برخورد با دشمنان را تغییر دهید ، تجهیزاتی را در وسط مبارزه به شما تحویل دهند یا حتی سرعت بازی را تنظیم کنید. ده ها توانایی منحصر به فرد در انتظار شما هستند تا ماجراجویی خود را رنگ آمیزی کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 اجرا می شود و بر روی ویندوزهای دیگر اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Citizens Unite: Earth x Space :

تریلر بازی Citizens Unite: Earth x Space :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Intel® Core™ i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 250 or AMD R7 250 or Higher(Does not support Integrated Graphics Cards) / 2GB VRAM
Storage: 25 GB available space
Additional Notes: This app features full keyboard controls and partial controller support with the Xbox One controller. Keyboard is required for Japanese inputs, and mouse can only be used to select choices. Touch screen is not supported. Open GL 4.3 or higher are required