توضیحات

Citadel: Forged with Fire عنوانی در سبک های سندباکس، نقش آفرینی، بقا و جهان باز می باشد که با همکاری Blue Isle Studios و Virtual Basement توسعه یافته و توسط Blue Isle Publishing در تاریخ 1 نوامبر 2019 برای کنسول های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. داستان بازی Citadel: Forged with Fire از این قرار است که فردی بی‌تجربه که شما باشید، به سرزمین Igor سفر می‌کند تا فوت و فن جادوگری را بیاموزد و تبدیل به یک جادوگر حرفه‌ای شود. او برای این راه باید از سختی‌های زیادی بگذرد و علاوه بر آن، خود این سرزمین هم دچار حوادثی شده است که کمک شما را می‌طلبد و باید علاوه بر حرفه خودتان روی نجات سرزمین هم تمرکز کنید. آتش، رعد، باران و برق سلاح‌های شما برای از پیش رو برداشتن دشمنان است و تا می‌توانید باید حرفه‌ای تر شده تا زنده ماندن در آنجا برایتان میسرتر باشد.

Citadel: Forged With Fire عنوانی بسیار بزرگ و آزادانه است و بازی‌بازان در آن می‌توانند با دیوهایی غول پیکر مانند ارک ها و اژدهایان به مبارزه بپردازند و با جادو در سرتاسر دنیای بازی سفر کنند. این بازی به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا قلعه ها و خانه های مخصوص خود را بسازند؛ جایی که آن ها می‌توانند پرچم مخصوص به خود را داشته باشند، سلسه مراتب درست کنند و بر ضد اقوام و قلعه های دیگر، به نبرد بپردازند. Citadel: Forged With Fire همچنین این امکان را به بازی‌بازان می‌دهد تا شخصیت خود را شخصی سازی کنند و قلعه خود را آن طور که دوست دارند بسازند؛ این در حالی است که آن‌ها می‌توانند با «سیستم تخریب پویا» بازی، قلعه های دشمنان را در آن واحد نابود سازند.

جهان بازی بزرگ است و کاملا پایدار. در طول روز و شب همواره یک جهان پویا را می‎‌بینید که از تکاپو نمی‌افتد و شهر همیشه چیزی در چنته برای شما دارد. ماموریت‌های اصلی و فرعی زیاد و فعالیت‌های جانبی بسیار سرگرمتان می‌‍کند و در جهان Citadel: Forged with Fire، همیشه فعال خواهید بود. اما همیشه باید سعی کنید ابتدا با انجام ماموریت‌های فرعی تا حدی خود را قدرتمند کنید و بعد سراغ اصلی‌ها و سخت‌ها بروید که نسبتا طاقت‌فرسا هستند و باید بسیار خوب خود را مجهز و آماده کنید. مبنای گیم‌پلی بازی بر اساس استفاده از جادوهاست و بقیه موارد حالت فرعی دارند. شما باید انواع جادوها و استفاده از آن‌ها را فرا بگیرید و سعی کنید با هر کدام متناسب خودشان رفتار کنید. به مرور با زیاد شدن تعداد جادوها بازی چالشی‌تر می‌شود و باید برای پیروزی در نبردها حتما به خوبی جادوهای مختلف و نحوه کار با آن‌ها و مهم‌تر، موقعیت مکانی استفاده از هر یک را یاد بگیرید تا در نهایت خود یک حرفه‌ای در جهان بی‌رحم بازی بشوید.

منبع متن : گیمفا

تصاویر بازی Citadel: Forged with Fire :

تریلر بازی Citadel: Forged with Fire :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or better
Processor: 2.0GHZ or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 950 equivalent or better
DirectX: Version 10
Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or better
Processor: 3.0GHZ or better
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GTX 970 or better
DirectX: Version 10
Storage: 20 GB available space