توضیحات

Chernobylite نام عنوانی علمی تخیلی در سبک اکشن، ترسناک، ماجراجویی، بقاء، نقش آفرینی و ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی The Farm 51 می باشد که در تاریخ 28 جولای 2021 برای پلتفرم های PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی علمی تخیلی ترسناک و جهان بازی، دارای محیطی بسیار بزرگ برای اکتشاف به همراه پیکارهای چالش برانگیز، ساخت تجهیزات و محیط بصورت منحصر بفرد و یک داستان غیر خطی هیجان انگیز است که ساعت ها شما را پشت سیستمتان میخکوب می کند. شما در این بازی هیجان انگیز باید به بقاء پرداخته، در جهان بازی به گشت و گذار بپردازید و رازهای منطقه ممنوعه چرنوبیل را با اسکن سه بعدی محیط دریابید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

در بازی Chernobylite، بازیکن در نقش فیزیکدانی که قبلاً در کارخانه هسته ای چرنوبیل کار می کرد، بازی می کند که از رنج از دست دادن معشوقه زندگی خود در 30 سال قبل و در فاجعه چرنوبیل، برای یافتن شریک زندگی خود به منطقه فاجعه باز می گردد. بیشتر گیم پلی بخش تک نفره بازی حول کاوش در منطقه ممنوعه چرنوبیل جریان دارد، جاییکه موجودات خطرناک جهش یافته ای با نام "Stalkers" و همچنین نظامیان رها شده و متخاصم در آنجا پرسه می زنند. همچنین در گیم پلی بازی تصمیم گیری هایی نیز گنجانده شده که انتخاب بازیکن می تواند بر روی داستان غیرخطی بازی تاثیر بگذارد.

همچنین سیستمی در رابطه با ساخت تجهیزات و محیط منحصر بفردی در بازی وجود دارد که به بازیکن اجازه ساخت تجهیزات و اسلحه های مد نظر آنان را می دهد. هر کارکتری بمیرد مجدداً در بازی احیا نمی شود و هر ماموریتی با شکست روبرو شود نیز مجدداً از سر گرفته نمی شود، برای مثال چیزی که در سری بازی های State of Decay وجود دارد. در اعماق محیط ممنوعه چرنوبیل، تهدیدات ماورای طبیعی عجیبی نشات گرفته از فاجعه چرنوبیل، جریان دارد که بازیکن رفته رفته با پیشروی در داستان و محیط بازی با آنان مواجه می شود.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 7 SP1 (64-bit Required)Windows 7 SP1, 8, 10 (64-bit Required)
Processor:Intel Core i5-2500K CPUIntel Core i7 4790k CPU
تعیین نشده:8 GB RAM16 GB RAM
:Geforce GTX 760 / GTX 1050 or AMD Radeon R7 370 / HD 7870Geforce GTX 970 / GTX 1060 or AMD Radeon RX 480 / RX 570
DirectX:Version 11Version 12
Storage:45 GB available space
Additional Notes:Game should run in at least 30 FPS on LOW video settingsGame should run in at least 30 FPS on HIGH video settings or 60 FPS on MEDIUM video settings.