توضیحات

CARRION عنوانی جالب در سبک اکشن، ترسناک و مترویدوانا با فضای دو بعدی می باشد که توسط Phobia Game Studio ساخته شده و شرکت Devolver Digital آن را در تاریخ 23 جولای 2020 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One و سیستم عامل های مک، لینوکس و ویندوز منتشر کرده است. Carrion یک بازی جدید در ژانر وحشت معکوس است و در آن این خود ما هستیم که باید به وحشت تمامی افراد حاضر در بازی تبدیل شویم. داستان بازی، روایتی عجیب از آشوب یک غول بی‌شاخ و دم در یک آزمایشگاه هسته‌ای/نظامی بزرگ است. بازی دقیقا از لحظه‌ای شروع می‌شود که هیولای بی‌نام قصه‌ی ما، از یک کپسول کوچک که احتمالا برای جمع‌آوری یک‌سری زباله‌ی اتمی و لاشه‌ی انسان‌ها درنظر گرفته شده بود، سر بیرون می‌آورد و کشتار خود را آغاز می‌کند. هدف اما، زنده ماندن و خروج از این آزمایشگاه عظیم است. زنده ماندنی که تنها در گرفتن جان سربازان و سایر انسان‌های این آزمایشگاه خلاصه می‌شود و معلوم نیست که در ورای آن، چه چیزهایی جا خوش کرده‌اند.

در طول جریان روایی اثر، بازیکنان باید چند بخش را در قامت یک انسان جلو ببرند. یک بازرس که از اعضای تیم تحقیق آزمایشگاه نظامی قصه‌ است و فعالیت‌ها و فاجعه‌هایی که آن هیولای بی‌شاخ و دم رقم زده است را بررسی می‌کند. این فلش‌بک‌ها، داستان شکل‌گیری غول بزرگ داستان را روایت می‌کنند. گیم‌پلی و مبارزات اما، مهم‌ترین بخش از تجربه‌‌ی CARRION را شکل می‌دهند. بازی از همان ثانیه‌ی اول آغاز شدنش، شما را در مسیر یک کشتار بزرگ قرار می‌دهد. ما در کریون یک جرم متحرک و سرخ را کنترل می‌کنیم که با خوردن سایر انسان‌ها، بزرگ و بزرگ‌تر می‌شود. یک توده‌ی بیولوژیکی یا به‌اصطلاح، یک بیومس (Biomass) که گویا از ترکیب لاشه‌ی انسان‌ها و زباله‌های اتمی شکل گرفته و درحال رشد کردن است.

روال گیم‌پلی بازی از مبارزه، حل کردن معما و آزاد کردن قسمت‌های مختلف نقشه شکل می‌گیرد. بازیکنان در طول تجربه‌ی اثر، با پیدا کردن کدهای ژنتیکی جدید، قدرت‌های تازه پیدا می‌کنند و بازی به‌خوبی توانسته روند جذابیت و چالش‌برانگیز بودن مبارزات را تا پایان، سرحال و شاداب نگه‌دارد. مبارزات بازی بسیار جذاب و پرسرعت هستند. روند کامبت در CARRION، رفته رفته چالشی و سخت می‌شود. البته که تنها دشمنان شما نیستند که پیشرفت می‌کنند؛ شما نیز در طول بازی قوی و قوی‌تر شده و از یک توپ کاموایی قرمز، به یک هیولای بی‌شاخ و دم سرخ تبدیل می‌شوید که حجم اندامش، کل صفحه را پر کرده و دشمنان را به طرفة العینی در خودش حل کرده و محیط آزمایشگاه را با خون آن‌ها نقاشی می‌کند.

منبع متن : زومجی

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی CARRION :

تریلر بازی CARRION :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 64-bit
Processor: 2 core processor
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: compatible with OpenGL 3.0
Storage: 500 MB available space