توضیحات

Call of Duty: WWII نام عنوانی محبوب در سبک اکشن، تیراندازی اول شخص ساخته شده توسط استودیوهای بازی سازی Sledgehammer Games, Raven Software می باشد که توسط شرکت Activision در تاریخ 2 نوامبر 2017 برای پلتفرم های PS4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی محبوب و پرطرفدار Call of Duty یا به اختصار COD به ریشه خود یعنی جنگ جهانی بازگشته تا بار دیگر وقایع بزرگ جنگ جهانی دوم نظیر D'Day در ساحل نرماندی و عملیات خونین Overlord را به تصویر بکشد. بازیکن در این نسخه از بازی COD به ایفای نقش سرباز پیاده تازه نفس رونالد دانیلز (Ronald "Red" Daniels) می پردازد که به همراه جوخه خود یعنی زاسمن (Zussman)، گروهبان پیرسون (Pierson)، فرانک آئیلو (Frank Aiello) و استیلز (Drew Stiles) به دل خطوط دشمن می زنند.

بازی Call of Duty: WWII شما را به داستان پر مخاطره و غم انگیز سرباز پیاده نظامی با نام رونالد دانیلز قرار می دهد که در اولین عملیات خود در سواحل نرماندی فرانسه و عملیات خونین Overlord در تاریخ 6 ژوئن 1944 حضور پیدا می کند، عملیاتی که با نام D'Day یا روز رستاخیز شناخته می شوند.

بازی همانند نسخه‌های پیشین در سبک تیراندازی اول شخص ساخته شده‌است اما بسیاری از عناصر پیشرفته‌ای که در سه عنوان پیشین وجود داشتند، مانند پرش دوبل یا دویدن روی دیوارها حذف شده‌اند و شخصیت‌ها از تکنیک «چکمه‌ها بر زمین» استفاده می‌کنند. این بدین معنی است که شخصیت‌ها از حرکات پیچیده‌ای بهره نمی‌برند ولی با این حال دویدن و سر خوردن پشت موانع برای سنگر گرفتن وجود دارد. دویدن نامحدود نیز وجود ندارد و شخصیت پس از طی مسافتی از دویدن بازمی‌ایستد.

نسخه ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم، دومین نسخه بعد از ندای وظیفه ۱ یعنی Call of Duty 2: Big Red One در مجموعه بازی‌های ندای وظیفه است که قابلیت بازیابی سلامت خودکار وجود ندارد و علاوه بر آن بازیکن باید از افراد جوخه و با تهیه جعبه‌های کمک‌های اولیه موجود در محیط، سلامتی خود را بازیابی کند. همچنین بازیکن باید مهمات خود را از محیط پیرامون جمع آوری و در برابر دشمنان استفاده کند. دیگر افراد جوخه می‌توانند با جاسوسی به محل اختفای دشمنان نفوذ کنند و در این حالت دشمنان به صورت سایه نمایش داده می‌شوند.

بازی دارای بخش چند نفره آنلاین است که علاوه بر اینکه می توانید با سایر بازیکنان به بازی بپردازید، دارای حالت دومی نیز است که در آن هوش مصنوعی کنترل سایر سربازان در بازی را بر عهده می گیرد. علاوه بر بخش داستانی بازی و چند نفره، بخش زامبی نیز در بازی موجود است که می توانید بصورت Coop به بازی بپردازید.

Call of Duty® returns to its roots with Call of Duty®: WWII - a breathtaking experience that redefines World War II for a new gaming generation. Land in Normandy on D-Day and battle across Europe through iconic locations in history’s most monumental war. Experience classic Call of Duty combat, the bonds of camaraderie, and the unforgiving nature of war against a global power throwing the world into tyranny.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

در این نسخه از بازی ، بخش Multuiplayer قابلیت بازی آفلاین با بات ها و یا از طریق LAN را دارا می باشد.

تصاویر بازی Call of Duty: WWII:

تریلر بازی Call of Duty: WWII:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-Bit or later
Processor: Intel® Core™ i3 3225 3.3 GHz or AMD Ryzen™ 5 1400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 or ATI® Radeon™ HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550
DirectX: Version 11
Storage: 90 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible