توضیحات

Borderlands 2 VR نام نسخه واقعیت مجازی بازی Borderlands 2 در سبک اکشن، نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Gearbox Software ساخته شده و توسط شرکت 2K Games برای پلتفرم PlayStation 4 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. نسخه واقعیت مجازی بازی Borderlands 2، شامل ویژگی های جدید و منحصر به فرد هدست های واقعیت مجازی برای تجربه این بازی به شیوه ای جدید است. در این نسخه، شما بصورت مجازی در دنیای بی قانون این بازی به سلاخی پرداخته و به شیوه ای متفاوت به تعامل در بازی بپردازید.

بازی Borderlands 2 به بازیکنان این امکان را می دهد تا یک کمپین متشکل از ماموریت های اصلی و ماموریت های جانبی اختیاری را به عنوان یکی از چهار نفر جویندگان گنج تحت عنوان "Vault Hunters" در سیاره پاندورا را به اتمام برسانند. داستان بازی Borderlands 2 پیرامون Vault Hunters جریان دارد که به پیدا کردن مقر جدید موجودات بیگانه می پردازند تا سیاره پاندورا را از مستبدی به نام Handsome Jack رها سازند.

چهار کلاس کاراکتر قابل بازی وجود دارد که هر یک توانایی های منحصر به فرد و درخت مهارت خود را دارند. عناصر جدیدی به گیم پلی بازی Borderlands 2 اضافه شده که شامل یک سیستم معاملاتی در هنگام بازی در چند نفره می باشد. گزینه های سفارشی سازی شخصیت بازی افزایش یافته است که برخی از گزینه ها در طول مراحل بازی با جمع آوری آیتم های بخصوص، باز می شوند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Borderlands 2 VR:

تریلر بازی Borderlands 2 VR:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 10 64-bit (latest updates)
Processor: Intel Core i5-4590/AMD FX 8370 equivalent or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 470 or greater
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® 10 64-bit (latest updates)
Processor: Intel i5-4590 / AMD Ryzen 5 1500X or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 480 equivalent or better
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space