توضیحات

Boomerang X عنوانی سرگرم کننده در سبک اکشن و شوتر اول شخص می باشد که توسط استودیو DANG تولید شده و کمپانی Devolver Digital آن را در تاریخ 8 جولای 2021 برای کنسول Nintendo Switch و سیستم عامل ویندوز منتشر کرده است. Boomerang X یک بازی با اکشن سرعتی مشابه بازی DOOM و ترکیب با حرکات پارکور است که شما را با یک بومرنگ منحصر به فرد به مصاف انبوهی از دشمنان شیطانی می فرستد. نجات از انبوهی از کابوس ها تنها چیزی نیست که بومرنگ شما برای آن خوب است: پس از پرتاب شدن ، می توانید مستقیماً با یک حرکت تیرکمانی به مکان بومرنگ بروید ، سرعت حرکت را کنترل کرده و خود را به هوا پرتاب کنید. زمان را آهسته کنید و از پرتابهای مناسب و به موقع برای دور زدن و پریدن بر بالا و پشت دشمنان استفاده کنید. سرعت همه چیز است و فقط چابک ترین بومرنگ انداز زنده می ماند.

Boomerang X تمام گیم پلی خود را حول این سلاح کاملاً منحصر به فرد متمرکز می کند. بازی قبل از افزودن تدریجی توانایی های اضافی ، کمی زمان می دهد تا کنترل های اساسی را به شما معرفی کند. در مراحا اولیه ​​به شما آموزش داده می شود که چگونه به راحتی بومرنگ خود را پرتاب کنید و آن را پس بگیرید. کمی جلوتر که می روید ، توانایی کاهش سرعت در هنگام هدف گیری و همچنین توانایی پرتاب خود به سمت بومرنگ هنگام پریدن در هوا را پیدا می کنید. این بدان معناست که وقتی کمی بیشتر به کنترل ها عادت کنید ، می توانید از هر دو توانایی استفاده کنید و حرکت خود را به جایی برسانید که حتی مجبور نباشید دوباره روی زمین بنشینید. شما می توانید به طور موثر از طریق هوا پرواز کنید ، و از بومرنگ خود به عنوان یک سلاح و یک Teleport موقت استفاده کنید. این تمام توانایی شما نیست و با پیشروی بیشتر قابلیت های خاص تری نیز پیدا خواهید کرد که موجب تنوع مبارزات خواهد شد. مبارزات بازی شما را ترغیب می کند تا به منظور جلوگیری از مرگ ، به حرکت و پرواز خود در هوا ادامه دهید.

دشمنان در Boomerang X از تنوع مطلوبی برخوردارند: با شروع چند مرحله اول ، عنکبوت های ساده ای پیدا خواهید کرد که از سطح زمین به سمت شما حمله می کنند. در ادامه بازی ، با سوسک های پرنده ، جادوگران غیبی و موجوداتی غول پیکر مانند زرافه روبرو خواهید شد. بعضی از موجودات بزرگتر یک لکه قرمز نشان می دهند که به عنوان نقطه ضعف آنها عمل می کند. بعضی حتی ممکن است توسط یک سپر تولید شده توسط دشمنان کوچکتر محافظت شوند ، به این معنی که برای غیرفعال کردن سپر ، ابتدا باید آنها را بیرون بیاورید. همچنین بومرنگ شما از جهات مختلف قابلیت شخصی سازی نیز دارا می باشد.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Boomerang X :

تریلر بازی Boomerang X :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core i5-4670K (4 * 3400) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 ( 2048 MB)
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 x64
Processor: Intel Core i7-7700HQ (2 * 2800) or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GT 1050Ti ( 4096 MB)
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space