توضیحات

Blood Rage یک بازی فانتزی در سبک استراتژی و جنگی می باشد که توسط استودیو Exozet توسعه یافته و شرکت Asmodee Digital آن را در تاریخ 27 می 2020 برای سیستم عامل های مک و ویندوز منتشر کرده است. Blood Rage: Digital Edition نسخه دیجیتال بازی رومیزی معروف Blood Rage است که که توسط طراح تحسین شده ، اریک لانگ ( خالق آثار Rising Sun، Arcadia Quest، Chaos in the Old World ) خلق شده است. بازی در دنیای وایکینگ ها و شروع Ragnarok ( آخرالزمان در دنیای نورس ) جریان دارد. آخرالزمان شروع شده است و قرار است تمامی دنیا نابود شود. این آخرین شانس قبایل وایکینگ و مبارزان آن هاست که با کسب افتخار در جنگ، بتوانند در کنار Odin خدای خدایان نورس قرار بگیرند ولی این کار به همین راحتی نیست. در این بازی ، شما هدایت یک قبیله مغرور وایکینگ را در مبارزه نهاییشان برای کسب افتخار و حق ورود به Valhalla بر عهده دارید ، قبل از اینکه جهان سرانجام به نتیجه آتشین خود برسد.

Blood Rage به شما امکان می دهد یکی از هفت قبیله باستانی وایکینگ را رهبری کنید: گرگ ، خرس ، مار ، کلاغ ، قوچ ، گراز وحشی و قبیله گوزن که هر کدام مهره های جنگجویان و رهبران منحصر به فرد خود را دارند. در Blood Rage ، هدف شما دستیابی به بیشترین شکوه و عظمت قبل از پایان دوره سوم و آخر ، و رخداد راگناروک است. هر خدا سخاوتمندی خاص خود را دارد ، مثلا Frigga منابع و پشتیبانی را فراهم می کند ، Tyr قبیله شما را در جنگ تقویت می کند در حالی که Loki به از دست دادن جنگ پاداش می دهد یا برنده مقابل را مجازات می کند. هدایای خدایان ، استراتژی مشخصی را که می خواهید اجرا کنید تعیین می کند.

کارتهای خود را هوشمندانه انتخاب کنید یا مخالفان خود را از هدایای گرانبها محروم کنید. برای قبیله شما ، مسیرهای زیادی به سوی افتخار وجود دارد : به سرزمین افسانه ای Midgard و 9 استان آن حمله کرده و روستاهای آنها و استان Yggdrasil را غارت کنید. در نبردهای وحشیانه قبایل دیگر را در هم بکوبید و با موجودات افسانه ای افسانه های نورس روبرو شوید. برای بزرگداشت خدایان توانا ، ماموریت هایی که به شما محول می کنند را انجام دهید و ... . فراموش نکنید تنها استراتژی باخت در Blood Rage فرار از جنگ است.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Blood Rage :

تریلر بازی Blood Rage :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 64-Bit
Processor: Intel® iCore™ i3-530 or AMD® FX-6350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB VRAM
DirectX: Version 10
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0c- compatible sound card