توضیحات

Avicii Invector نام عنوانی در سبک موزیکال ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Hello There Games می باشد که در تاریخ 10 دسامبر 2019 توسط شرکت Wired Productions برای پلتفرم های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی به یاد موسیقی دان و دی جی معروف سوئدی یعنی تیم برگلینگ (Tim Bergling) که با نام هنری آویچی (Avicii) شناخته می شود و در تاریخ 20 آوریل 2018 در اثر خودکشی وی جان خود را از دست داده است، ساخته شده و بازیکن باید کنترل فضاپیمایی را در دست بگیرد که با زدن دکمه هایی که در طی گیم پلی بازی (که مطابق با ریتم موسیقی این موسیقی دان هماهنگ شده است) بر سر راه این فضاپیما قرار می گیرد، همراه با موسیقی به بازی پرداخته و امتیاز کسب کند.

اگر تا بحال موسیقی های آویچی را شنیده باشید، بی شک با این واقعیت که آویچی یکی از بهترین دی جی هایی با استعداد بوده، پی خواهید برد، حال تصور کنید بازی ای براساس موسیقی های فوق العاده این دیجی ساخته شده باشد که همراه با ریتم موسیقی های وی بتوانید به بازی بپردازید، قطعاً کمی عجیب به نظر می رسد و بازی های سبک موزیکال به مذاق دوستداران این سبک خوش خواهد آمد اما از طرفی هم برای دوست داران این سبک، تجربه ای به یاد ماندنی و فوق العاده خواهد بود و هم برای کسانی که چندان پیگیر بازی های این سبک نیستند!

بازیکنان در بازی Avicii Invector، قادر خواهند بود بصورت تک نفره و یا بصورت چند نفره محلی با قابلیت تقسیم صفحه یا Split Screen به بازی پرداخته و به رقابت بپردازند. در بازی با آثار زیبای این هنرمند آشنا خواهید شد و یا با موسیقی های مورد علاقه خودتان به چالش های این بازی خواهید پرداخت. 25 مورد از بهترین موسیقی های آویچی در این بازی گنجانده شده که گوش دادن و انجام چالش هایی که مطابق با ریتم موسیقی هستند می تواند جالب توجه باشد. با زدن دکمه ها در زمان مناسب امتیازهایی را می توانید کسب کنید و با دوستان خود تا سقف چهار نفر و بصورت تقسیم صفحه با یکدیگر به رقابت بپردازید.

Belt up and blast into the rhythmic regions of unexplored space in AVICII Invector.
Created in collaboration with the late superstar DJ, AVICII Invector is a pulse-pounding, frenetic rhythm-action experience.
Soar through vocal melodies, sweep each fade and attack every beat in 25 of AVICII’s biggest hits, including global chart toppers: Without You, Wake Me Up and Lay Me Down.

تصاویر بازی Avicii Invector:

تریلر بازی Avicii Invector:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® 8 (32/64-bit)/Windows 7/Vista/XP
Processor: 3 GHz Processor or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Direct X 11 compatible video card with minimum 512 MB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 2500 MB available space