توضیحات

Assassins Creed Syndicate عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی و مخفی کاری با محیط جهان باز می باشد که توسط استودیو Ubisoft Quebec توسعه یافته و کمپانی Ubisoft آن را در تاریخ 18 نوامبر 2015 برای کنسول های Xbox One, PS4 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. Syndicate نهمین نسخه اصلی از فرنچایز معروف Assassins Creed می باشد که این بار در انگلستان عصر ویکتوریایی سال 1868 روایت می شود. Assassins Creed Syndicate سعی می کند جدال میان دو فرقه معروف سری را، این بار در یک بوم جدید به اسم انقلاب صنعتی و  اوج تکاپو جامعه آن زمان لندن در جهت مدرنیزاسیون، به مخاطب ارائه کند. شهر لندن، تمام و کمال در سیطره Templar هاست که رهبری شاخه انگلیسی آن توسط شخصی به نام Starrick انجام می شود. تمام جریانات انقلاب صنعتی، تبادلات، تجارت، فعالیت های دانشمندان، نظم حاکم بر کوچه و خیابان و ... همه چیز تحت تاثیر این شخص و فرقه تحت فرمانش است و طبیعتا این حد از نفوذ ، او و اطرافیانش را به اهداف اصلی و نهایی شما بدل می کند ...

شما در این نسخه ، نقش دو Assassin به نام های Jacob و Evie Frye را ایفا می کنید؛ خواهر و برادری که راه پدرشان  را دنبال کرده و مانند او در برابر Templar ها می ایستند. مثل بیش تر نسخه های سری ، پای یک Apple Of Eden یا سیب بهشتی نیز در میان است که تمپلارها مشغول آزمایش روی آن و تلاش برای کشف ساز و کارش هستند. حضور همین Apple Of Eden ، به نقطه آغاز تفاوت میان خواهر و برادر تبدیل شده و با اینکه هدف نهایی هر دو یکی است ، اما شیوه پیشروی ، نگرش فکری ، سبک پوشش و کلا شخصیت این دو ، باهم تفاوت دارد.

Assassins Creed Syndicate تلاش می کند با اضافه کردن تعدادی المان و مکانیزم جدید ، یک گیم پلی نسبتا تازه ارائه کند. سیستم مبارزات دیگر به صورت Lock On نیست و زمانی که مثلا توسط چند نفر محاصره شده اید، تنها باید به شخصیت بازی جهت داده و فقط دکمه حمله را فشار دهید. در بازی شاهد یک سیستم ارتقاء مبتنی بر XP هستیم. به ازای فعالیت هایتان ، مقداری XP دریافت می کنید. با رسیدن XP به یک حد مشخص ، یک عدد Skill Point به دست می آورید و با استفاده از این Skill Point ها ، می توانید توانایی شخصیت تان را ارتقاء داده تا در نهایت، بعد از چند ارتقاء به Level بعدی برسید. در کنار سیستم ارتقاء مهارت ها ، می توانید با استفاده از پول و آیتم های مختلف تجهیزات و لباس های جدید تهیه کرده و یا مهارت های گروه مقاومت را ارتقاء دهید.

در طول داستان، مثل همیشه با تعدادی از مشاهیر تاریخ از جمله گراهام بل ، چارلز دیکنز و ... ملاقات خواهید کرد که تعدادی از ماموریت های اصلی بازی را برایتان فراهم می کنند. خیابان های لندن مملوء از انواع درشکه و کالسکه های متنوع است که می توانید از آنها درست به سبک GTA استفاده کنید. یکی دیگر از نکات جالب Assassins Creed Syndicate، مخفی گاه شماست که این بار در هیبت قطار شهری لندن ، در خدمتتان است و می توانید در آن ، ضمن تجدید قوا و رسیدگی به تجهیزاتتان، به نواحی مختلف شهر دسترسی پیدا کنید. اما معروف ترین امکان جدید در Syndicate ، ابزار جدیدی موسوم به Rope Luncher است. ابزاری که با استراتژی های جدیدی که پیش رویتان می گذارد، شما را به یک پا Batman قرن نوزدهمی تبدیل می کند.

منبع متن : بازی مگ

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Assassins Creed Syndicate :

تریلر بازی Assassins Creed Syndicate :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
Processor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10 (64bit versions)
Processor: Intel Core i7 3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) or the newer GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 280X (3GB of VRAM) or better
Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers