توضیحات

Assassins Creed II عنوانی محبوب و پرطرفدار در سبک اکشن ماجراجویی و مخفی کاری با محیطی جهان باز می باشد که توسط کمپانی معروف Ubisoft توسعه یافته و در تاریخ 4 مارس 2010 برای کنسول های Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 و سیستم عامل های مک و ویندوز منتشر شده است. Assassins Creed II دقیقا از جایی که نسخه اول به اتمام رسیده بود شروع می شود. Lucy Stillman عضو گروه تحقیقات Abstergo و مامور مخفی Assassin ها در این سازمان است. او دزموند را مجبور می کند تا بار دیگر به Animus بازگردد تا لوسی بتواند نام و نشان جد بعدی دزموند که به Artifcat های Pieces Of eden مربوط می شود را پیدا کند. او کسی نیست جز Ezio Auditore di Firenze در ایتالیا آن هم در دوره رنسانس. دزموند با کمک لوسی از سازمان مخوف Abstergo فرار می کند و لوسی او را با خود به مخفیگاه جدید و موقتی Assassin ها می برد. آنها در این مخفیگاه نسخه جدید از Animus را ساخته اند و آن را Animus 2.0 نام گذاری کرده اند. آنها دزموند را به دو علت به بررسی خاطرات Ezio Auditore di Firenze دعوت کردند ...

دلیل اولیه آموزش دادن حرفه ای دزموند با استفاده از Bleeding Effect است تا بتواند مانند Ezio یک Assassin کامل باشد. دلیل دوم پیدا کردن تکه دوم Pieces Of Eden است. Ezio در ایتالیای دوره رنسانس در Florence در قرن پانزدهم زندگی می کند. خانواده او قربانی یک دسیسه سیاسی شده و او دو برادر و پدر خود را در این حادثه از دست می دهد. آخرین صحبت های پدر Ezio او را به یک صندوقچه شامل لباس یک Assassin به همراه لوازم مورد نیاز می رساند. Ezio در Florence تحت تعقیب قرار می گیرد و مجبور به ترک شهر می گردد. عموی Ezio با نام Mario به او اجازه می دهد تا با مادر و خواهرش به ویلای او در بیرون شهر آمده و در کنار او زندگی کنند تا Ezio بتواند هنر زرم را از عموی خود بیاموزد. بعد از مدتی Mario سرنخ هایی برای پیدا کردن عوامل خیانت به خانواده Ezio پیدا می کند و Ezio با دنبال کردن آن سرنخ ها به شهر های Tuscany، Romagna و Venice می رسد. Ezio در سفر های عجیب خود متحدانی برای خود پیدا می کند که شاید مهمترین آنها را بتوان Leonardo Da Vinci هنرمند معروف دوره رنسانس ایتالیا نامید. در طول بازی علاوه بر Da Vinci به چندین شخصیت تاریخی مانند Rodrigo Borgia یا همان Pope Alexander VI برخورد خواهید کرد که در اتفاقات پیش آمده برای خانواده شما دست داشته اند و در جبهه مخالف شما قرار دارند و شما باید برای کشتن آنها اقدام کنید.

جدا از بخش اصلی بازی، فراوانی ماموریت‌های فرعی و مهم‌تر از آن تنوع آنها مهم‌ترین بخش گیم‌پلی را تشکیل داده است. هر ماموریت شیوه خاص خودش را دارد و برای شما تکراری نخواهد بود. هوش مصنوعی بالای دشمنان و تنوع آیتم‌ها، این بخش را بیش از قبل برای شما جذاب خواهد کرد. تنوع بالای سلاح‌ها و آپگریدهای آنها، مبارزات را زیباتر کرده است. برخلاف نسخه قبل شما می‌توانید‌ از سلاح‌های دشمنان‌ نیز در مبارزات بازی استفاده کنید. در هنگام مواجهه با دشمنان لازم نیست تا حتما با آنها مستقیم درگیر شوید؛ استراتژی‌های فرار و گمراهی دشمنان از برگ‌های برنده گیم پلی بازی Assassins Creed II است. شما می‌توانید برای گریز از شر دشمنان در میان جمعیت NPCها مخفی شوید و یا از آنها کمک بگیرید تا دشمنان را گمراه کنند.

سیستم جابه‌جایی در نقاط مختلف بازی نیز از تنوع بالایی برخوردار است. پریدن از سقف خانه‌ها لذت اصیل Assassins Creed را دارد. اسب‌سواری میان شهرها و مشاهده طلوع و غروب آفتاب به علاوه قایق‌سواری در آب‌های ونیز، از جنبه‌های مختلف سیستم گردش در محیط بازی است. از معماهای بازی نیز نباید غافل شد که شما را در جهت بدست آوردن لباس الطایر فقید کمک می‌کند. معماهایی که در مقبره‌های اساسین‌های ایتالیا مخفی شده و حل کردن آنها زیاد کار سختی نخواهد بود. فروشگاه‌های داخل بازی نیز نقش مهمی در ارتقای کاراکتر اصلی بازی دارد و اتزیو را برای مبارزه‌های نفس‌گیر آماده می‌کند. همچنین اگر به فرهنگ و هنر علاقه دارید، می‌توانید آثار هنری مختلفی را از برخی فروشگاه‌های بازی تهیه کنید.

منبع متن : بازی سنتر و پلازا مگ

تصاویر بازی Assassins Creed II :

تریلر بازی Assassins Creed II :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits)
Processor: Intel Core® 2 Duo 1.8 GHZ or AMD Athlon X2 64 2.4GHZ
Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7®
Graphics: 256 MB DirectX® 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list)
DirectX®: DirectX 9.0
Hard Drive: 8 GB free space
Sound: DirectX 9.0 –compliant sound card
Supported Peripherals: Keyboard, mouse, optional controller

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® XP (32-64 bits) /Windows Vista®(32-64 bits)/Windows 7® (32-64 bits)
Processor: Intel Core® 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better
Memory: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista® - Windows 7®
Graphics: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better
DirectX®: DirectX 9.0
Hard Drive: 8 GB free space
Sound: 5.1 sound card
Supported Peripherals: Keyboard, mouse, joystick optional (Xbox 360® Controller for Windows recommended)