توضیحات

Arizona Derby نام عنوانی در سبک ریسینگ ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Falcon Interactive می باشد که در تاریخ 22 جولای 2019 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. مسابقات دیوانه وار و بی پایان را در دنیای دربی آریزونا تجربه کنید و خود را برای رویارویی با رانندگان، گانگسترها و باس های خشن آماده کنید. در این بازی هیجان انگیز، گران قیمت ترین خودروها بصورت آفرود در اختیار شماست تا با سرعت بالا در جاده ها ناهموار به مسابقه بپردازید. با پیشرفت در بازی و پیروزی مسابقات، خودروهای جدید برای شما باز می شود که می توانید آنها را شخصی سازی کرده و ارتقاء دهید.

بازی Arizona Derby، شخصی سازی بالایی را در اختیار بازیکنان قرار داده تا خودروهای خود را با سلیقه خودشان رنگ آمیزی کرده و علاوه بر آن، خودروهای خود را برای شکست باس ها و گانگسترها ارتقاء دهند. در دربی آریزونا، سبک جدیدی از ریسینگ را تجربه کنید بطوریکه در آن مسابقات بصورت دیوانه وار و سرعت بسیار بالا در جاده های ناهموار کوهستانی، جنگلی و... دنبال می شود. در دنیای دربی آریزونا، خودروهای چند میلیون دلاری بصورت آفرود ارتقاء داده می شوند و به صخره ها و موانع موجود در جاده ها به نحوی برخورد می کنند که انگار هیچ تاثیری بر روی آنها ندارد!

با شکست گانگسترها در بازی Arizona Derby، شما باید با رئیس آنها مسابقه دهید که هر کدام خودروی خاص به خود را دارند. هر کدام از این باس ها نقاط ضعف مخصوص به خود را دارند که باید آنها را پیدا کرده و از این نقاط ضعف برای پیروزی در مسابقه استفاده کنید. برای اینکه در گردونه رقابت ها باقی بمانید، بیش از 87 سوپر خودروی مسابقه ای قدرتمند در بازی وجود خواهند داشت که در طول مسابقات باز می شوند و می توانید از قدرت و شتاب آنها بعنوان مزیت و برتری برای پیروزی در مسابقات استفاده کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی Arizona Derby:

تریلر بازی Arizona Derby:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit Required)
Processor: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz or AMD FX-6100 @ 3.3 GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760, R9 280x or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 26 GB available space
Additional Notes: Please update drivers to the latest version. Pay attention that ‘Arizona Derby’ features high-end graphic content, and if you play on lower setups, you may experience absolutely less quality, compared to what is intended. Please play on HD or higher resolutions (at least 1920 x 1080). You can still play on lower resolutions, but your experience will be dramatically different.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit Required)
Processor: Intel Core i5-4690k @ 3.5 GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz or better
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070, GTX 980, AMD RX 480 or better
DirectX: Version 12
Storage: 26 GB available space
Additional Notes: Please update drivers to the latest version.