توضیحات

Aliens: Fireteam Elite عنوانی در سبک اکشن و تیراندازی سوم شخص همراه با عناصر بقا می باشد که توسط Cold Iron Studios توسعه یافته و کمپانی Focus Home Interactive آن را در تاریخ 24 آگوست 2021 برای کنسول های Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. بازی Aliens: Fireteam Elite یک عنوان در سبک تیراندازی سوم شخص به شمار می‌آید که در آن بازی‌بازان در دو جبهه‌ی انسان‌ها و بیگانگان به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. داستان بازی دنباله ای بر فیلم های سه گانه Aliens است که 23 سال پس از فیلم های اصلی جریان دارد. بازیکن نقش یک نیروی دریایی مستعمره را در کشتی USS Endeavor ایفا می کند ، یک سفینه فضایی که وظیفه پاسخگویی به تماس اضطراری مستعمرات خارجی را بر عهده دارد. شما در این بازی باید در برابر امواج وحشتناک دشمنان Xenomorph و Weyland-Yutani Synthetic در کنار دو بازیکن یا هم تیمی های هوش مصنوعی ، در قالب چهار کمپین منحصر به فرد که خطوط داستانی جدیدی را به جهان Aliens معرفی می کنند ، به شدت مبارزه کنید.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 و 11 اجرا می شود و بر روی ویندوزهای قدیمی تر اجرا نخواهد شد.

Aliens: Fireteam Elite دارای پنج کلاس شخصیتی است: Gunner ، Demolisher ، Technician ، Doc و Recon که هر کدام دارای توانایی ها و مزایای شخصیتی خاص خود هستند. این بازی شامل چهار کمپین داستانی با سه ماموریت است و بازیکن با دو متحد همراه است که می توانند توسط بازیکن دیگری یا هوش مصنوعی کنترل شوند. پنج سطح دشواری و بیست نوع دشمن مختلف با استراتژی های کمین و حمله متفاوت در بازی وجود دارد و سفارشی سازی سلاح و پیشرفت شخصیت نیز در گیم پلی بازی گنجانده شده است.

قالب گیم‌پلی بازی Aliens: Fireteam Elite براساس تیراندازی، دویدن و عکس‌العمل‌های سریع بنا شده است و بیش از ۳۰ اسلحه‌ی مختلف به همراه بیش از ۷۰ قطعه برای ارتقای آن‌ها در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد داشت. جلوه های بصری خیره کننده، دشمنان نمادین، ​​محیط های واقع گرایانه، سلاح های قدرتمند، تجهیزات پیشرفته و جلوه های صوتی وهم آور، همراه با خطوط داستانی جدید در مجموعه ای از کمپین های با ارزش تکرار بالا، داستان فیلم های پرفروش Aliens را گسترش می دهد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows 10Windows 10
Processor:AMD Athlon X4 950 / Intel i5-2500KAMD Ryzen 5 1600AF / Intel i5-7400
Memory:8 GB RAM16 GB RAM
Graphics:AMD R9 285 4GB / Nvidia GTX 760 4GBAMD RX 480 8GB / Nvidia GTX 1060 6GB
DirectX:Version 11Version 11
Storage:30 GB available space30 GB available space
Sound:Integrated or dedicated Direct X 11 compatible soundcard
Additional Notes:Minimum graphics settings, 1920x1080 screen resolution, 30FPS averageHigh graphics settings, 1920x1080 screen resolution, 60FPS average