توضیحات

Alan Wake Remastered عنوانی فوق العاده در سبک اکشن و ترس و بقا می باشد که توسط استودیو محبوب Remedy Entertainment توسعه یافته و کمپانی Epic Games آن را در تاریخ 5 اکتبر 2021 برای کنسول های Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 و سیستم عامل ویندوز منتشر نموده است. Alan Wake Remastered یک اکشن تریلر سینماتیک و تحسین‌شده از استودیوی رمدی اینترتینمنت است. بازی Alan Wake در سال ۲۰۱۰ در دسترس کاربران ایکس باکس 360 قرار گرفت و توانست تجربه‌ی بسیار خوبی را ارائه دهد. این در حالی است که دو سال بعد هم این انحصاری ساخته شده توسط رمدی اینترتینمنت برای کامپیوتر عرضه شد. حال پس از گذشت ۱۱ سال از اولین عرضه بازی الن ویک، شاهد عرضه نسخه ریمستر بازی هستیم. استودیو رمدی سعی کرده در نسخه ریمستر بازی بهبودهایی را در زمینه گرافیک و جلوه‌های بصری ارائه دهد تا کاربران بتوانند تجربه‌ی بهتری را کسب کنند.

در این بازی شخصیت Alan Wake که یک نویسنده است، به دنبال سرنوشت نامعلوم همسر خود می‌گردد. جست‌و‌جو‌های او Wake را به Bright Falls می‌رساند. جایی که او صفحه‌های یک کتاب ترسناک که ظاهرا خودش نوشته اما به یاد نمی‌آورد را پیدا می‌کند. خیلی زود عقلانیت Alan Wake زیر سوال می‌رود. چرا که صفحه به صفحه رویدادهای این کتاب ترسناک به واقعیت تبدیل می‌شوند. حال او راهی جز مبارزه با نیروهای تاریکی به کمک یک چراغ قوه، یک اسلحه‌ی دستی و هر آنچه از مغز رو به زوالش مانده ندارد.

Alan Wake Remastered شامل بازی اصلی Alan Wake و دو بسته الحاقی آن یعنی The Signal و The Writer می‌شود. این بار جلوه‌های بصری بازی ارتقا یافته و وضوح تصویر آن به 4K افزایش یافته است. کات‌سین‌های بازی هم با فناوری‌های مدرن به‌روزرسانی شده‌اند تا شاهد بهترین تجربه‌ی ممکن از Alan Wake باشیم.

منبع متن : زومجی و گیمفا

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوز 10 نسخه 64 بیتی اجرا می شود و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Win 10 64-bit
Processor:i5-3340 or equivalenti7-3770 or equivalent
Memory:8 GB or higher16 GB
Graphics:Nvidia GeForce GTX 960 or AMD Equivalent. 2GB VRAMNvidia GeForce GTX 1060 or AMD Equivalent. 4GB VRAM