توضیحات

Agents of Mayhem نام یک بازی جهان باز در سبک اکشن ماجراجویی است که محصولی از استودیوی بازی سازی Volition بوده و شرکت Deep Silver در تاریخ 15 آگوست 2017 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و کامپیوتر منتشر کرده است. شباهت بسیاری میان این بازی و سری معروف Saints Row وجود دارد و هر دو بازی نیز در یک دنیای فانتزی روایت می شوند اما کاراکترهای بازی کاملاً جدید هستند و هر یک دارای داستان منحصر بفرد هستند که بعضاً با داستان های سایر کاراکترها نیز تلاقی دارد. شخصیت های قابل بازی این بازی Agent نام دارد که دارای ۱۲ مدل مختلف از همین Agent ها است و بازیکن برای به پایان رساندن مراحل و همچنین گشت و گذار در دنیای بازی می تواند چهار عدد از این Agent ها را انتخاب کند.

داستان این بازی از جایی آغاز می شود که گروه های تروریستی شروع به حمله به شهر سئول می کنند و گروه L.E.G.I.O.N برای مقابله با این افراد به محل اعزام می شوند. شما در نقش ماموران ویژه ای به نام ماموران Mayhem جزء همین گروه هستید و باید با انتخاب افرادتان به مقابله با آنها بپردازید. مراحل ساخت بازی Agents of Mayhem تنها چند روز پس از منتشر شدن بازی Saints Row IV آغاز شد و طبق قولی که سازندگان داده اند، این بازی یک بازی بسیار بزرگتر و دیوانه وارتر از سری Saints Row است. فضای بازی الهام گرفته شده از فیلم هایی مانند G.I. Joe , He-Man و The A-Team است.

تعداد سلاح های فراوان و تجهیزات و مخصوصاً امکان تغییر کاراکتر‌ها در وسط بازی و بهره بردن از قابلیت‌های آن‌ها، باعث شده تا بازی یک اکشن جذاب ارائه کند. اما مشکلاتی مانند ضعف داستانی، محیط‌های تکراری و تنوع پایین دشمن، باعث شده‌اند تا بازی نتواند به آن چیزی که پتانسیلش را دارد، تبدیل شود.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی قابل اجرا خواهد بود.

تصاویر بازی Agents of Mayhem:

تریلر بازی Agents of Mayhem:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 64bit
Processor: Intel Core i3-3240 or above / or AMD equivalent
Memory: 8192 MB
Graphics: GeForce GTX 750 Ti or above / or AMD equivalent
Storage: 38 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 64bit
Processor: Intel Core i5-4670K or above / or AMD equivalent
Memory: 12288 MB
Graphics: GeForce GTX 1060 or above / or AMD equivalent
Storage: 38 GB available space