توضیحات

Afterfall: InSanity نام عنوانی در سبک ترسناک، بقاء، تیراندازی سوم شخص می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Intoxicate Studios ساخته شده و توسط Nicolas Entertainment Group در تاریخ 25 نوامبر 2011 برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. بازیکن در این بازی به ایفای نقش آلبرت توکای (Albert Tokaj)، عضو یک تیم پزشکی که از سلامت روحی و جسمی شهروندان ساکن در پناهگاه گلوری (Glory) مراقبت می کند، خواهد پرداخت. او متخصص در اختلال روانی به نام سندرم حبس است که به دلیل حبس طولانی مدت ایجاد می شود، با این حال خودش هم از علائم آن مصون نیست. وقتی تمام اتفاقات جهنمی شروع به وقوع می پیوندد، آلبرت باید پاسخ بسیاری از سؤالات را پیدا کند، اینکه کجا و چرا، چه کسی یک دشمن واقعی و چه کسی یک دوست قابل اعتماد است. او باید با خطرات نهفته در تاریکی پناهگاه و در ذهن خودش روبرو شود و با ضعف و ترس مبارزه کند.

در جهان بازی Afterfall: InSanity، جنگ جهانی دوم به گونه ای دیگر به پایان رسید. در آخرین لحظات جنگ، پیشوای آلمانی آدولف هیتلر موفق شد Wunderwaffe خود را بسازد - تیمی از فیزیکدانان نازی که پروژه بمب اتمی آلمان را به پایان رساندند. در ژانویه 1945، یک موشک V-2 مجهز به کلاهک هسته ای به ارتش شوروی که برای عبور از مرز لهستان و آلمان آماده می شد، شلیک شد. فعالیت های نظامی متوقف شد و مذاکرات آتش بس آغاز شد.

در این مذاکرات ابتدا ایالات متحده و سپس اتحاد جماهیر شوروی سلاح های هسته ای خود را توسعه دادند. مرز بین آلمان و لهستان در نهایت تعیین نشد و آرمیا کراجووا (Armia Krajowa) ایجاد لهستان جدید را اعلام کرد. پس از معاهدات بین آلمان، ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی، لهستان جدید به یک منطقه حائل تبدیل شد که پایگاه‌های نظامی ایالات متحده در سراسر قلمرو آن پراکنده شده بود. بدین ترتیب جنگ سرد جهانی آغاز شد.

ایالات متحده سرمایه گذاری زیادی در توسعه لهستان به ویژه مجتمع نظامی-صنعتی آن انجام داد. لهستان در شرق ویستولا و سان - جمهوری سوسیالیستی لهستان شرقی، تحت نفوذ شوروی بود و ورشو، پایتخت آن، توسط دیوار ورشو احاطه شده بود. در سال 1960، ژنرال شوروی قیصر (Kaiser) یک موشک هسته‌ای را به سمت یکی از پایگاه‌های نظامی شوروی در لهستان شرقی سابق پرتاب کرد. قیصر اعلام کرد که اگر اتحاد جماهیر شوروی خواسته های او را برآورده نکند، او 16 موشک دیگر برای شلیک دارد. با اخاذی، اتحاد جماهیر شوروی از بخش اشغالی لهستان و غرب اوکراین خارج شد. قیصر به عنوان رئیس دولت معرفی شد و دوران لهستان تمامیت خواه آغاز شد. ایالات متحده رسماً ارتش خود را از سرزمین های لهستان خارج کرد، اما مذاکرات محرمانه در مورد حمایت های مالی بیشتر و تبادل فناوری ادامه یافت.

در سال 2011، آلمان ساخت یک بمب جدید را تکمیل کرد. قدرت واقعی آن حتی برای سازندگان بمب نیز یک راز بود. یک سال بعد، بمبی با نام رمز «آنتروپی» بر فراز کانال مانش منفجر شد. اینکه تصادفی باشد یا بخشی از یک اقدام عمدی، یک راز باقی می ماند. در نتیجه، همه موشک‌ها در سراسر سالن جنگ سرد روی اهداف خود قفل شدند و همزمان شلیک شدند. جنگ جهانی سوم به یک واقعیت تبدیل شد. هیچ کس وقت نداشت در مورد انفجار اول فکر کند. عده ای موفق شدند در پناهگاه های زیرزمینی که بخشی از مجتمع های نظامی وسیع بود پنهان شوند. چندین دهه گذشت تا اولین اکسپدیشن های آزمایشی به سطح زمین فرستاده شوند.

در حال حاضر سال 2035 است. حدود 20 سال پیش، شهروندان جمهوری مجبور به جستجوی سرپناهی از جهنم جنگ جهانی سوم می شدند، اما تنها تعداد کمی از آنها خوش شانس بودند که در پناهگاه های آماده شده مکانی در انتظار آنها باشند. با گذشت زمان، ترس از مرگ در ظاهر تنها به خاطره ای ناخوشایند تبدیل شد. با این حال، معلوم شد که مخفیگاه به ظاهر امن، نفرینی است که نمی توان از آن فرار کرد. این فقط یک مسئله زمان بود که کسی دست به ضربه بزند، و به این ترتیب بهشت امنیت تبدیل به کابوس زندان شد.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows XP SP2/Windows Vista/Windows 7
Processor:CPU: Intel Core 2 Duo 2 GHz, AMD Athlon 64 x2 2 GHz
Memory:2 GB
Graphics:256 MB GeForce 8600 GT/ATI equivalent (Radeon x1650)
PIXEL SHADER:3.0
VERTEX SHADER:3.0
SOUND CARD:Yes
Storage:4 GB