توضیحات

Ace Combat 7: Skies Unknown یک بازی شبیه ساز هواپیمایی در سبک اکشن است که توسط استودیوی بازی سازی Bandai Namco Studios ساخته شده و توسط شرکت Bandai Namco Entertainment در تاریخ 31 ژانویه 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و سیستم عامل ویندوز منتشر شده است. این بازی نسخه هفتم از سری Ace Combat است که پس از مدت های طولانی نسخه جدید از آن توسط استودیوی Bandai Namco ارائه شده است. این نسخه در همان دنیایی جریان دارد که نسخه های قبلی در آن جریان داشت و روایتگر داستان دو نسخه قبلی یعنی Ace Combat 04 و Ace Combat 5 است.

فدراسیون بین المللی Osean صلح بین ارتش نظامی Erusea و بقیه قاره Usean را شکسته و به همین دلیل نیروی حفظ صلح بین‌المللی برای برقراری آتش‌بس در تمام قاره Usean پدید آمده است و این در حالی است که رئیس‌جمهور قبلی دستور ساخت یک کشتی فضایی به‌منظور احیاء اقتصاد نابسامان را داده و این موضوع باعث مداخله جدی بین مردم و نیروهای Osean شده است. داستان بازی از جایی آغاز می شود که مکانیکی به نام Avril Mead در حین پرواز با جنگنده قدیمی‌اش گیر می‌افتد و Erusia نیز شبیخون مهیبی به نیروهای Osean می‌زند و بخش‌های زیادی از قاره را به همراه کشتی فضایی عظیم جثه ساخته‌شده به نام Lighthouse را تصرف می‌کند.

Ace Combat 7: Skies Unknown تماماً پیرامون جنگ بین دو قاره Osean و Eursia جریان دارد و هدف هر کدام از مراحل رسیدن به یک صلح منطقه‌ای است. این بازی ابتدا در سال 2015 معرفی شد و قرار بود که در سال 2017 منتشر شود اما پس از تأخیرهای فراوان در تاریخ 31 ژانویه 2019 به بازار عرضه شد.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا خواهد شد و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نمی شود.

تصاویر بازی Ace Combat 7: Skies Unknown:

تریلر بازی Ace Combat 7: Skies Unknown:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i3-7100
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750Ti (2GB)
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i5-7500
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB)
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX 11 sound card