توضیحات

99Vidas یک بازی سرگرم کننده در سبک اکشن و Beat em Up با نمای دو بعدی می باشد که وظیفه ساخت و انتشار آن بر عهده استودیو QuByte Interactive بوده و آن را در تاریخ 22 دسامبر 2016 برای کنسول های Nintendo Switch, Xbox One, PS3, PS4 و سیستم عامل های مک، لینوکس و ویندوز منتشر کرده است. 99Vidas یک عنوان 16 بیتی در ژانر بیت ام آپ می باشد که با الهام از عناوین کلاسیک این سبک همچون Final Fight, Double Dragon, Battletoads و Streets of Rage ساخته شده است. 99Vidas در یک جهان تخیلی آناکرونیستی ساخته شده که جنبه زیبایی شناسی بازی های ویدیویی را با فرهنگ پاپ دهه 1980 و 1990 در هم آمیخته است. داستان از آنجا شروع می شود که شیء معروف به 99Vidas ناگهان گم می شود. اعتقاد بر این است که این شیء دارای چنان قدرت عظیمی است که اگر به دستان اشتباهی بیفتد ، تهدیدی برای وجود جهان است. بازیکنان برای پیدا کردن این شیء در نقش نگهبانان 99Vidas قرار میگیرند ، قهرمانانی با قدرت های اساسی که وظیفه آنها محافظت از اشیاء این چنینی است.

99Vidas دارای گیم پلی بزن بزن با نمای ساید اسکرول می باشد که در ابتدا شامل شش شخصیت قابل بازی است. پنج شخصیت دیگر نیز با چند بار بازی ، باز می شوند و تعداد کل شخصیت های قابل بازی را به 11 می رسانند. حالت های بازی مشارکتی و رقابتی برای حداکثر چهار بازیکن در بازی وجود دارد که می توان به صورت آفلاین یا آنلاین بازی کرد. هر شخصیت علاوه بر ویژگی های منحصر به فردی مانند سرعت و قدرت ، دارای یک قدرت ویژه جادویی (آتش ، آب ، باد ، رعد و برق و ... ) است که کیفیت حملات ، کمبو ها و حرکات ویژه آنها را تعیین می کند. بازیکنان با شکست دادن دشمنان و جمع آوری آیتم های خاص ، امتیازاتی را کسب می کنند که می تواند توسط بازیکن برای ارتقاء توانایی ها و کمبو های موجود یا باز کردن موارد جدید مورد استفاده قرار گیرد.

بازی 99Vidas دارای دو حالت Campaign و Survival می باشد که هر دو را می توان به صورت انفرادی یا توسط حداکثر چهار بازیکن به صورت مشترک بازی کرد. در حالت Campaign ، بازیکنان در طول داستان با هم به پیش می روند ، در حالی که در حالت Survival ، با تعداد محدودی جان و حالت سختی رو به افزایش با امواج بی پایان دشمن روبرو می شوند. علاوه بر این دو حالت اصلی ، یک حالت دیگر به نام Versus نیز در بازی وجود دارد که در آن دو یا چهار بازیکن می توانند مسابقات رقابتی رو در رو انجام دهند ، جایی که نفر آخری که زنده بماند ، برنده می شود.

تصاویر بازی 99Vidas :

تریلر بازی 99Vidas :

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 7 SP1
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.0GHz or AMD equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 8800 (512MB) / ATI Radeon HD 2900 (512MB)
DirectX: Version 9.0c
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Supports Microsoft Xbox 360/One controller or Direct Input compatible controller; Sony DualShock4 controller support for 64bits version only

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft Windows 7 SP2 / Windows 8.1 / Windows 10
Processor: Intel Core i5 @ 2.66GHz / AMD Phenom
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB) / ATI Radeon HD 5850 (1GB)
DirectX: Version 11
Storage: 2 GB available space
Additional Notes: Supports Microsoft Xbox 360/One controller or Direct Input compatible controller; Sony DualShock4 controller support for 64bits version only