توضیحات

War Tech Fighters: Firestorm عنوانی در سبک اکشن فضایی به همراه ربات‌های غول‌پیکر است که توسط استودیوی بازی سازی Drakkar Dev ساخته شده و در تاریخ 25 جولای 2018 شرکت Green Man Gaming Publishing وظیفه نشر این بازی را برای پلتفرم کامپیوتر بر عهده گرفته است. این بازی با واکنشهای مثبت فراوانی از طرف منتقدین مواجه شد و دلیل اصلی آن شخصی سازی‌های بسیار متنوع و فراوان در این بازی است. سلاح‌های جنگی عجیبی را در طول بازی War Tech Fighters خواهیم دید که در بخش اکشن بازی فوق‌العاده به‌نظر می‌رسد. در این بازی شما می‌توانید کنترل یک ربات بزرگ را به دست بگیرید و با دشمنان زیادی در سیارات و کهکشان‌های دیگر به مبارزه بپردازید. 

این بازی محتوای بسیار زیادی را در اختیار مخاطب می‌گذارد و شما می‌توانید سبک جنگیدن خود را متناسب با سلیقه‌ی خود تنظیم کنید؛ برای مثال شما قادر هستید با اسلحه‌های دوربرد دشمنان خود را قبل از آنکه بتوانند کاری کنند از بین ببرید یا ربات خود را با شمشیر و سپر مجهز کنید و مبارزات نزدیک جذابی را تجربه کنید. دوربین بازی قابل تغییر بوده و اینکه مبارزات را با دوربین اول شخص یا سوم شخص انجام دهید، کامل دست خودتان است. مهم‌ترین ویژگی که این بازی را خاص کرده است، شخصی‌سازی بی‌نهایت زیاد بازی است که هزاران هزار ترکیب، می‌تواند ربات شما را کاملاً خاص و متفاوت کند.

داستان بازی War Tech Fighters روایت‌کننده جنگ بین شورشی‌ها و امپراطوری قدرت‌مند زاترئوس است و زمانی که کاپیتان نیتین رومانیس کنترل جنگ ربات‌ها را شخصا به‌دست می‌گیرد، شروع می‌شود. در مجموع، ۳۳ ماموریت در بخش تک‌نفره وجود دارد و بازیکنان قادر خواهند بود تا به قدرت‌مندترین فناوری جنگی دسترسی داشته باشند. مبارزات می‌تواند مبتنی بر جنگ موشکی باشد یا می‌توانید با شمشیرهای غول‌آسا به مبارزات تن به تن بپردازید. فناوری‌های جنگی قابل شخصی‌سازی بوده و بازیکنان می‌توانند آن‌ها را ارتقاء داده و تجهیزات جدید روی آن سوار کنند.

توجه

این بازی تنها بر روی ویندوزهای 64 بیتی اجرا خواهد شد و بر روی ویندوزهای 32 بیتی اجرا نخواهد شد.

تصاویر بازی War Tech Fighters: Firestorm:

تریلر بازی War Tech Fighters: Firestorm:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 64bit
Processor: 3Ghz Dual Core Processor
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 or DX11 equivalent card
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Any soundcard

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 64bit
Processor: 3 Ghz Quad core processor
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 970 or DX11 equivalent card
Storage: 4 GB available space
Sound Card: Any soundcard