توضیحات

Samorost 3 بازی در سبک ماجراجویی و معمایی است که توسط استودیوی Amanita Design ساخته شده و آن را در تاریخ 24 مارچ 2016 برای پلتفرم های OS X, iOS, Android و ویندوز منتشر کرده است. از دیگر عناوین فوق العاده ای که این استودیوی بازی سازی یعنی Amanita Design ساخته می توان به بازی های Machinarium و Botanicula اشاره کرد. در این بازی بازیکن وارد سفری طولانی و پر مخاطره و چالش انگیز خواهد شد که به ۹ جهان ناشناخته سفر خواهد کرد و با موجودات و جانواران عجیبی روبرو خواهد شد که برای عبور از هر جهان باید رازهای نهفته آن را کشف کرده و آنان را آشکار کند، هر جهان چالش و جذابیت های مخصوص به خود را دارد و به بازیکن اجازه عبور از این جهان ها را به آسانی نمی دهد.

اتمسفر فانتزی بازی Samorost 3 کمی شبیه به دو بازی تولید شده این استودیو یعنی Machinarium و Botanicula دارد اما با این تفاوت که این بازی معماها و چالش های سخت تری نسبت به دو بازی ذکر دارد. در هر صورت این بازی همانند دو بازی دیگر این استودیو می تواند شما را سرگرم کرده و علاوه بر آن شما را ساعت ها در پشت رایانه شما برای حل معماهای این بازی نگه دارد.

این بازی شما را در جریان سفری هیجان انگیز به دنیایی اعجاب بر انگیز وارد می کند که در آن ماجراجویی های بسیاری انتظار شما را می کشند. اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید که به سبک معمایی و ماجراجویی علاقه دارید، بدون شک این بازی می تواند تمام انتظارات شما را برآورده کند.

 

تصاویر بازی Samorost 3:

تریلر بازی Samorost 3:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, 8, 10
Processor: 2.3 GHz Dual Core
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000
Storage: 1 GB available space
Additional Notes: Mouse recommended