توضیحات

Lords of the Fallen یک عنوان سوم شخص در سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط استودیوهای بازی سازی Deck13 Interactive و CI games ساخته شده و پس از انتشار آن در سال ۲۰۱۴ متأسفانه با بازخوردهای قابل قبولی از سوی گیمر ها و منتقدین این حوزه روبرو نشد. نسخه Game of the Year Edition این بازی، کامل‌ترین نسخه این عنوان به شمار می‌رود که در آن، بازی اصلی همراه با تمامی آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی وجود دارد. داستان بازی Lords of the Fallen هشت هزار سال بعد از قیام مردم و جنگ را روایت می کند. زمانی که مردم کاملاً فراموش کرده اند که بر روی زمینی زندگی می کنند که پادشاهی غول پیکر در آن دفن شده است. کاملاً غافل از اینکه ممکن است سپاهیان او به زمین بیایند و معبود خود را از زندان رهایی دهند. مردم در گناهان خود غرق شده اند و دیگر هیچ چیزی برای آنان اهمیت ندارد. طبق این افسانه در گذشته کسانی که مرتکب گناهی می شدند، صاحب یک خالکوبی بر روی بدن خود می شدند که نشان میداد چه گناهی کرده اند...

Harkyn یکی از همین گناهکاران است که سرتاپای او را تتو فرا گرفته است که مردم شهر او را با لقب شیطان صدا می زنند. او یکی از گناه کار ترین انسان های روی زمین است و گناهی وجود ندارد که تا به حال مرتکب نشده باشد. حال نیروهای اهریمنی از غفلت مردم استفاده می کنند و برای آزاد کردن معبود خویش به زمین حمله ور می شوند. در این بین زمینیان به دنبال فردی قهرمان و پاک هستند تا او را به جنگ با این موجودات بفرستند ولی دیگر کسی با این مشخصات در زمین وجود ندارد.

تمام دنیا را گناه و پلیدی فرا گرفته و تنها راه حل این است که بدترین انسان ها را به جنگ بدترین موجودات بفرستند. اهریمنی در بدن انسان در برابر اهریمنی آسمانی. داستان بازی پتانسیل بالایی دارد و درصورت پیاده سازی درست آن شاهد داستانی عمیق و جذاب خواهیم بود.

گرافیک بازی به بهترین شکل ممکن طراحی شده و شاهد جزئیات فراوان در تکستچر ها و عناصر آن هستیم. وقتی برای اولین بار از تریلر این بازی رونمایی شد، همگان فکر کردند این بازی با نسخه چهارم موتور محبوب Crytek یعنی CryEngine ساخته شده است. اما بر خلاف چیزی که انتظار می‌رفت این بازی با موتور Fledge Engine ساخته شده است.

 

تصاویر بازی Lords of the Fallen:

تریلر بازی Lords of the Fallen:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (only 64 bit OSs)
Processor: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz or AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 or better
DirectX: Version 11
Hard Drive: 25 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1) or Windows 8 (only 64 bit OSs)
Processor: Intel Core i7-3770 @3.5 GHz or AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 ti or better
DirectX: Version 11
Hard Drive: 25 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers