توضیحات

League of Legends اثری از استودیوی بازیسازی Riot Games است که در سبک اکشن، نقش آفرینی و MOBA ساخته و عرضه شده است. اولین انتشار این بازی به سال 2009 باز می گردد، اما اکنون نسخه آپدیت شده این بازی تا 25 فوریه 2017 عرضه شده است. مطمئنآ در مورد بازی League Of Legends شنیده‌اید، عنوانی که در مدت زمانی نه چندان طولانی پس از انتشار توانست در میان علاقه مندان به بازی‌های آنلاین از محبوبیت بالایی برخوردار شود. وجود گیم پلی اعتیاد آور، شخصیت سازی بسیار خوب قهرمانان بازی، سرورهای قدرتمند و … همگی دست به دست هم داده اند تا عنوان League Of Legends را به محبوب ترین بازی آنلاین در سطح جهانی تبدیل کنند.

به یاد داشته باشید که این بازی بصورت کاملاً رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. تصمیم گرفته‌ایم تا در قسمت‌های مختلف شما را با این بازی بیشتر آشنا کنیم. در هر قسمت یک قهرمان بازی بصورت کامل برای شما عزیزان معرفی می‌شود. این معرفی شامل زندگینامه قهرمان مورد نظر، اسکین‌ها، کمبوهای مختلف، آیتم‌های مخصوص هر قهرمان، نقش قهرمان در بازی و … می‌شود. بازی زیبا و جذاب LOL از جمله عناوین پرطرفدار آنلاین است که با میلیون ها کاربر آنلاین در شبکه Riot Games فعالیت دارد. League of Legends هرساله با برگزاری مسابقات مختلف بزرگترین بازیکنان خود را به این مسابقات دعوت کرده و آن ها را در قالب تیم های مختلف به رقابت با یکدیگر تشویق می نماید.

توجه

این بازی به صورت آنلاین و نسخه نهایی آپدیت شده است.Patch 9.1

تصاویر بازی League of Legends:

تریلر بازی League of Legends:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP (Service Pack 3 ONLY), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, or Windows 10
CPU: ۲ GHz processor (supporting SSE2 instruction set or higher)
RAM: ۱ GB RAM (2 GB of RAM for Windows Vista and newer)
HDD: ۸ GB available hard disk space
Shader version: 2.0 capable video card
Screen resolutions: up to 1920×1200
Support for DirectX: v9.0c or better

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1, or Windows 10 with the latest service pack installed
CPU: ۳ GHz processor
RAM: ۲ GB of RAM (4 GB of RAM for Windows Vista and higher)
HDD: ۱۲ GB available hard disk space
VGA: Nvidia GeForce 8800/AMD Radeon HD 5670 or equivalent video card (Dedicated GPU with 512MB or higher Video Memory(VRAM))
Support for DirectX: v9.0c or better.