توضیحات

BattleRush Ardennes Assault نام بازی چندنفره اکشن ساخته شده توسط استودیوی بازی سازی Thunder Devs است که در تاریخ 10 ژانویه 2019 برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شده است. در این بازی شما هر کاری می توانید انجام دهید و هر کجا می خواهید بروید، کارهایی نظیر ساخت مواضع دفاعی، تخریب پایگاه ها و شهرهای دشمن، کنترل تمامی وسایل نقیله موجود در بازی و غیره. این بازی شامل بیش از 15 نوع وسایل نقلیه، مدل های فیزیکی پیشرفته و انیمیشن های با کیفیت بوده و امکان شلیک توپ های بالستیک AT از انواع تانک ها و اسلحه های مختلف (45 تا 150 میلی متر) در این بازی گنجانده شده است.

نبرد باگل (16 دسامبر 1944 ~ 25 ژانویه 1945) آخرین مبارزات مهم تهاجمی آلمان در جبهه غربی در جنگ جهانی دوم بود. این نبردها از راه مناطق متراکم جنگلی آدرنس والونیا در شرق بلژیک، شمال شرقی فرانسه و لوکزامبورگ به سوی پایان جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده است. گرچه آلمانی ها شروع به حملات غافلگیرانه کردند و از موفقیت های اولیه لذت بردند اما نمی توانستند ابتکار عمل خود را در مقابل جبهه غربی پس بگیرند. در حالی که فرماندهی آلمان به اهداف خود دست نیافت، عملیات آدرنس تلفات سنگینی را متحمل شد و پس از حملات تهاجمی متفقین درست چند هفته بعد، نیروهای آلمانی را مجبور به عقب نشینی کرد.

بازیکن در این بازی می تواند خود را در نقش یک سرباز ارتش آمریکا یا آلمان قرار دهد و به وسیله آزادی عمل کامل حاکم در بازی، می تواند هر کاری انجام دهد و هر جایی برود. بازیکن این امکان را خواهد داشت تا تانک و اتومبیل برای خود ایجاد کند، به دنبال سوخت و مهمات بگردد و یا با دوستان خود به گشت و گذار بپردازد.

 

تصاویر بازی BattleRush Ardennes Assault:

تریلر بازی BattleRush Ardennes Assault:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 32-bit
Processor: Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
Memory: 4096 MB
Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card or higher
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 3000 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 64-bit
Processor: Quad-core Intel or AMD processor, 3 GHz or faster
Memory: 8192 MB
Graphics: NVIDIA GeForce 1050 GTX or AMD Radeon RX560 series card or higher
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 3000 MB available space