توضیحات

Battlefield V جدیدترین نسخه از سری موفق و پرطرفدار Battlefield است که در سبک اکشن و شوتر اول‌شخص توسط استودیو EA DICE ساخته و شرکت Electronic Arts آن را در تاریخ 20 نوامبر 2018 منتشر شده است. نسخه بتای این بازی در شهریورماه عرضه شد و پس از سه ماه، نسخه اصلی بازی در اوایل آذر ۹۷ منتشر شد. بخش داستانی این نسخه به مانند Battlefield 1، از چندین War Story تشکیل شده که هر کدام روایتگر برهه خاصی از اتفاقات جنگ جهانی دوم در قالب شخصیت ها و داستان های جداگانه است. Dice اعلام کرده است که مراحل داستانی Battlefield V بیشتر به شرح فداکاری ها و اتفاقات واقعی خواهد پرداخت که تا به اکنون کمتر به آن ها پرداخته شده و یا اصلاً روایت نشدند.

یکی از نگرانی هایی که اکثر طرفداران این سری با آن مواجه بودند، بازه‌ی زمانی نسخه‌ جدید Battlefield است. دلیل این مسئله آن است که بین جنگ جهانی اول و دوم، فاصله‌ چندانی نیست و این مسئله می‌تواند باعث شباهت پیدا کردن گیم‌پلی نسخه‌ جدید با نسخه‌ قبلی آن شود.

این سری در ادامه نسخه قبلی جریان دارد. Electronic Arts پس از کسب موفقیت بازی Battlefield 1 در به تصویر کشیدن جنگ جهانی اول، این بار به سراغ جنگ جهانی دوم رفته است؛ جنگی که در اغلب بازی‌های اکشن و جنگی استفاده شده است، اما تفاوت چشمگیری که در این بازی مشاهده خواهید کرد، گرافیک فوق العاده زیبا و جاه طلبانه آن است که این گرافیک نشأت گرفته از تکنولوژی Ray Tracing شرکت Nvidia در سری 2000 کارت های گرافیکی این شرکت است. به نوعی می توان گفت بازی Battlefield V پیشتاز به تصویر کشیدن این تکنولوژی در عرصه بازی های رایانه ایست.

توجه

این نسخه از بازی کرک نشده است و برای اجرا و بازی کردن نیاز به خرید CD-Key دارید.

تصاویر بازی Battlefield V:

تریلر بازی Battlefield V:

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10
CPU: Intel Core i5 6600K, AMD FX-6350
RAM: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB
HDD Space: 50GB
DirectX: 11.0 Compatible Video Card or equivalent
Online Connection: 512 KBPS or faster Internet connection

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 10 or later
CPU: Intel Core i7 4790 or equivalent, AMD FX 8350 Wraith
RAM: 16GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 3GB, AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 50GB
DirectX: 11.0 Compatible Video Card or equivalent
Online Connection: 512 KBPS or faster Internet connection